hoparlör alıyorum hediye çekim var hangisini alıyım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar bu günlerde woofer almayı düşünüyodum

ama hepsiburda.com dan bi hediye çeki geldi 120 ytl lik ürün bana 100 lira ya gelcek ee diceksiniz bass alcaktın niye hoparlör alıyosun

bass için sitemizde oktay abiden iyi fiyat almıstım artık gelcek ay ondan degisen tarifede olsa bass ı alcam hayırlısıyla

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251695&productid=otmurgto507ce ürün budur

yanlız nominal girişi 55 watt benim şimdiki teypim alpine 4x45 çıkısa sahip

almayı düşündügüm usb li cd çalar 50 watt yaklasık 2-3 ay bu alpine de kullanıcam

10 watt lık bi fark var nolur acaba bilgisi olan varmı ???

200 rms lik amfilerle 300 watt lık wooferları besliyorlar bundada aynısı gecerlimidir

şimdi kullandıgım hoparlörler baya eski arkalar 30 watt nominal 16 cm ,önler 13cm 30 unda altındadır

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı comp.ları teyple besliyorum ve gt4-12 nin biraz altında kalsada yinede iyiler tavsiye ederim..

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a kasalarda hoparlörler 16 veya 17 cm olması gerekiyor bunlar ufak gelebilir. 16 veya 17 cm lik varsa onlara bakmanı tavsiye ederim. ayrıca sadece teyibin çıkışına bağlarsan gayet iyi çalışır.net ve güzel ses verir fakat anfi bağlanmış kadar yüksek ses vermez.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkalar 16 lık
önler biraz daha küçük dıstan koruma plastiğini ölçtüm 13 cm civarı insallah içinden 10 cm lik bişey çıkmaz :(

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımdakiler 16 cm lik seninkide aynıdır. ön kapılardaki hoparlörlerin yerine başka hoparlör takmak için araya bir ek parça koyman gerekebilir. çünkü hoparlörün mıknatısı cama değebilir. bence önce söküp incele ona göre al

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özelliklerde empedans değeri belirtilmemiş. Almadan önce bunu iyi araştırın ve teybinizin çıkışına uygun olanı alın.

Hoparlörun gücü, dayanabileceği maximum güçtür. Daha az bir güç uygularsanız herhangi bir sorun çıkmaz, verdiğinizi alırsınız. Fazlasını uygularsanız hoparlör parlar.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar verdiginiz bilgiler için teşkekkürler ben hafta sonu bi bakıyım kapıyımı sökücem şimdi :)

bu 13 cm likler 55 nominal 165 watt peak

16 lıklar daha yüksek galiba 70 - 80 watt ise napıcaz alcagım verim nası değişicek

ynai sonuc olarak suan kullandıgım hopalörden iyi olurmu 160 watt peak 30 watt nominal suan takılı olanlar

http://urun.gittigidiyor.com/7125-JBL-GTO507-13CM-COMPONENT-KARGO-BEDAVA_W0QQidZZ7542877 13 cm

http://urun.gittigidiyor.com/JBL-GTO6507-16cm-COMPONENT-SIFIR-ORJINAL-KUTUSUN_W0QQidZZ8330781 16 cm daha geniş teknik ayrıntılar var

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen compenent al ses tonu güzel olur.almışken 16 lık al ve ön kapılardaki orjinal hoparlörlerini söküp kağıt kısımlarını kes. kağıt kısmını kestiğin yere yeni aldıklarını vidalayabilirsin.