Honda'dan Opel'e Geçiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPER01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Borayı abarttıkça abartmanın manası yok zamanında güzel arabaydı benim için taaki arkadaşın borasını ödünç alana kadar.Dışardan sanıldığı kadar güzel bi araç değil.Hondaya gelince hiç sürmedim ama iç dizaynını yolcu olarak beğenmedim.

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu japon alman kıyaslaması daha öncede yaşanmıştı forumda cevap zaten belli çok tartışmaya gerek yok, ama 2.5 araba çok yakarmı derseniz orda iş markadan çıkıyo malum ;) bide civic'le astra kıyaslasanız belki düşünmeye değer diyicemde vectra diyosanız sormak bile garip :)

muzoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlamlık diyorsanız volvo derim.. s60 - s40 yeni kasaları harika..

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vtec yürür.. hondadan devam et bana soracak olursan :D

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Borayı abarttıkça abartmanın manası yok zamanında güzel arabaydı benim için taaki arkadaşın borasını ödünç alana kadar.Dışardan sanıldığı kadar güzel bi araç değil.Hondaya gelince hiç sürmedim ama iç dizaynını yolcu olarak beğenmedim.
;
kesinlikle katılıyorum bora arabamı ya bildiğin kağnı resmen ...
zaten vw'nin arabaları sırf hava...
bende burda yazılanları okuduktan sonra bi arkadaştan istedim geçen kullanma fırsatım oldu hiç dışardan görüldüğü gibi değil,hastasıydım ama hakkında yanılmışım ,söylediklerimi geri alıyorum...
gitmiyor araba, kalkışta birinin arkadan itmesi lazım ne kadar bastımsa 180 i geçemedi ... 90 ile normal bi viraja girdim zor topladım arabayı az daha takla atıyordu ... kaporta kağıt gibi parmakla ezersin ... her tarafından ses geliyor ...farları göstermiyor ... yakıt dersen uçmuş,altı gazoz kapağına vuruyor,sürüş keyfi hiç yok , arka koltuklara oturmak mümkün değil ... bagajı yok...
digital kliması kullanışsız,
bora mevzusu benim için bitmiştir ... ;)
tigrayı satabilirsem astra alacam bende hb olanından...

Son düzenleme:

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;
kesinlikle katılıyorum bora arabamı ya bildiğin kağnı resmen ...
zaten vw'nin arabaları sırf hava...
bende burda yazılanları okuduktan sonra bi arkadaştan istedim geçen kullanma fırsatım oldu hiç dışardan görüldüğü gibi değil,hastasıydım ama hakkında yanılmışım ,söylediklerimi geri alıyorum...
gitmiyor araba, kalkışta birinin arkadan itmesi lazım ne kadar bastımsa 180 i geçemedi ... 90 ile normal bi viraja girdim zor topladım arabayı az daha takla atıyordu ... kaporta kağıt gibi parmakla ezersin ... her tarafından ses geliyor ...farları göstermiyor ... yakıt dersen uçmuş,altı gazoz kapağına vuruyor,sürüş keyfi hiç yok , arka koltuklara oturmak mümkün değil ... bagajı yok...
digital kliması kullanışsız,
bora mevzusu benim için bitmiştir ... ;)
tigrayı satabilirsem astra alacam bende hb olanından...

Dogru yolu bulmussun :)

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tata değil chery üretiyor ama üretim kalitesinde bir düşüş yok neticede gene isveçli alman mühendisler üretiyor araçları sadece firmanın sahibi cherry

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...