hondacılar opelden bahsediyor

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benm tanıdığımda honda CIVIK vardı:) 2007 model. İnanın 100 km hızda normal tırtıllı bir yolda arkadaki konuşanların sesi önden duyulmuyordu ve adam arabanın gürültüsünden dolayı sattı:) Yol sesini ve lastik sesini hiç heba etmiyor,hepsnini aracın içine alıyor 1 desibel bile zayi olmuyor:)

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koskoca opelim nette hacker yokmu hacleyelim sitelerini siteye giren opel amblemi görsün :)

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hasan kalitemizi öle sitelerde harcamayalım istersen :D:D:):)

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelci olarak astranin sedanini almazdim yani... Sekilden kaybediyor. Kalitesine diyecek lafimiz yok tabiki.

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi makara olmuş valla:D

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizin burda yaptığınızda onların orada yaptıklarından pek farklı değil aslında onlar orda opeli kötülüyor sizde bura hondayı kötülüyorsunuz :) bende honda kullanıyorum ve aracımdan çokta memnunum bu arada honda iyi opel kötü demiyorum yada opel iyi honda kötüde demiyorum sadece şuan kullandığım araçtan çok memnun olduğumu söylüyorum 10 yaşında bir araç olmasına rağmen sapa sağlam torpidodan konsoldan ne bileyim koltuktan bile tık ses gelmiyor motor olarak hondanın sağlamlığı belli tartışılmaz komfor olarak ise belki bir almanı tutamaz ama tabiri caizse eşşek misali bir araçta değil genede komforu var bana göre tek eksisi ses izolasyonu gerçekten asfalt sesini alıyor 2 tane opel kullandım 2004 astra g njoy ve 2004 corsa njoy sp ikisininde iyi olduğu gibi bana göre kötü noktalarıda vardı demem oki hiç bir araba mükemmel değildir ve gene tekrarlıyorum ben opeli kötülemiyorum yada hondaya iyi demiyorum sadece bir honda kullanıcısı olarak aracımdan çok memnunum bu yazıyıda o yüzden yazdım arkadaşlar

Son düzenleme: