HONDA CRV 2.0İ

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı  bahar basında satmayı düşünüyorum.(2011 dizel)  2008 -2009  honda crv 2.0 otm  kafama yatan araçların başında gelıyor. yıllık 15-20bın km  yapan bırıyım.  km yarısını uzun yolda yapıyorum.  bu araç hakkında kı fıkırlerınıze cıddı anlamda ıhtıyacım var.
*konfor ve yol tutus  benim için  önemli. astra j mı ararmıyım.
*ekonomı lpg olucağı için  30-35 krs  civarı diye tahmın edıyorum.
*performans 150 bg yeterli diye düşünüyorum herhangi  bir kaygım yok.
Yası gereği 70-80 bın km den asagısı pek yok. Bu km lerde bakım masrafı cıkarırmı. otm vites dıger hondalar gıbı sorunsuzmu. vs vs
astra j gercekten  c segmentınde  bana göre yolun  sonu.  60-65 bın tl cıvarında  başka tavsiye edebılecegınız araç varmı şimdiden tesekkurler...

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: HONDA CRV 2.0İ

bütçe 60/65binse dizel dusunuyomusunuz bılmıyorum ama passat 2,0tdi 170bg hıglıhgne modellerı ben böyle bi araç görmedım dediğiniz standartlarda yakıtı yakalar ve performansından çok çok memnun olabılcegınız bı araç zaten konforu yol tutusu anlatmaya gerek yok.

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizel tabiki düşünüyorum fakat  eski kasa passat düşünmüyorum. günce kasanın 1.4 tsi  (dsg) motoruna  bütçe yetıyor fakat  garantisi bitmiş dsg sanzumanın rüyalarıma girmesinden korkuyorum. kızgınkırbac

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fahri16 link' Alıntı:
Aracımı  bahar basında satmayı düşünüyorum.(2011 dizel)  2008 -2009  honda crv 2.0 otm  kafama yatan araçların başında gelıyor. yıllık 15-20bın km  yapan bırıyım.  km yarısını uzun yolda yapıyorum.  bu araç hakkında kı fıkırlerınıze cıddı anlamda ıhtıyacım var.
*konfor ve yol tutus  benim için  önemli. astra j mı ararmıyım.
*ekonomı lpg olucağı için  30-35 krs  civarı diye tahmın edıyorum.
*performans 150 bg yeterli diye düşünüyorum herhangi  bir kaygım yok.
Yası gereği 70-80 bın km den asagısı pek yok. Bu km lerde bakım masrafı cıkarırmı. otm vites dıger hondalar gıbı sorunsuzmu. vs vs
astra j gercekten  c segmentınde  bana göre yolun  sonu.  60-65 bın tl cıvarında  başka tavsiye edebılecegınız araç varmı şimdiden tesekkurler...

geçen hafta abime 2008 honda crv aldık... haftasonu boyunca ben kullandım aracı... çok keyifli bir araç... tavsiye ederim... 2 günde ben bile alıştım arabaya... normalde otomatik aracı sevmem... ama bunun gidişi, vites geçişlerini hissettirmemesi, yolda sessiz yağ gibi gidişi çok güzel...
araç hakkında; 2008 model 2.0 executive- güvenlik paketli... 105 000 de hatasız... 62 ye aldık... aldıktan sonra DVD navigasyon bağlattık 1000 tl ye...
1 200 e abim lpg taktırmış atiker gold...
size tavsiyem güvenlik paketli alın... güzel bişi... sahibinden com da bakmışsınızdır, ilanlar da herkes herşeyi yazıyor... fulü deil adam full ü yazıyor..güvenklik paketli deil güvenlik paketli yazıyor... güvenlik paketlilerin honda logosun üzeri cam-mika kaplı... aklınızda bulunsun.... birde honda crv de dikka etmeniz gereken bişi... direksiyonu mutlaka kontrol edin... iyice sağa sola çevirin, yolda  direksiyonu topluyomu bi bakın... yani virajda direksiyonu kırıyosunuz ya... sonra kendiliğinden toplaması lazım....  direksiyon pompası hastalık bunlarda....
4 çeker olmasıda güzel....
alınabilir güzel araç....  yakışıklıda... denedim, kullandım, beğendim, tavsiye olunur.... ;)

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aldığınız aracın kaza boya durumu nedir.  fıyatlar o kadar değişkenki aynı aracın 55 bıne olanıda var 65 bın e de. enteresan fiyatlar uçuyor. söle hem temiz  hemde beyaz rangini bulsam yarın kaporasını vericem satıcam hemen astrayı. 047shakee

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fahri16 link' Alıntı:
aldığınız aracın kaza boya durumu nedir.  fıyatlar o kadar değişkenki aynı aracın 55 bıne olanıda var 65 bın e de. enteresan fiyatlar uçuyor. söle hem temiz  hemde beyaz rangini bulsam yarın kaporasını vericem satıcam hemen astrayı. 047shakee

yazmıştım.... hatasız boyasız...

mesela 55 bine olan bi linki gönderin, bir de 65 bine olan linki gönderin bana birlikte bakalım nedir ne değildir diye... 70 000 e kadar aracın temizliğine bakımına donanımına göre alınabilir bir araç....  artılarına ve donanımlarına bakmak lazım... km leri yaklaşık aynı biri 65 e gidiyo, diğeri niye 55 yazıyo...
bizim aldığımız araç, gider gitmez abim kontrol için honda servisine sokmuş memlekette... serviste bi müşteri ayak üstü 68 vermiş... tabi satılık değil o ayrı...
yani 65 üstü alınabilir.. donanıma ve temizliği dikkate alınarak... 65 altı alabilirseniz iyi olur...

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
yazmıştım.... hatasız boyasız...

mesela 55 bine olan bi linki gönderin, bir de 65 bine olan linki gönderin bana birlikte bakalım nedir ne değildir diye... 70 000 e kadar aracın temizliğine bakımına donanımına göre alınabilir bir araç....  artılarına ve donanımlarına bakmak lazım... km leri yaklaşık aynı biri 65 e gidiyo, diğeri niye 55 yazıyo...
bizim aldığımız araç, gider gitmez abim kontrol için honda servisine sokmuş memlekette... serviste bi müşteri ayak üstü 68 vermiş... tabi satılık değil o ayrı...
yani 65 üstü alınabilir.. donanıma ve temizliği dikkate alınarak... 65 altı alabilirseniz iyi olur...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-kartal-otomotiv-den-2009-honda-cr-v-otomatik-boyasiz-hatasiz-189537719/detay
bu arac  hakkında yorumlarınızı alabılırmıym!

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fahri16 link' Alıntı:

araç güzel duruyor... km si orjinalse süper... 5664 e plakayı yazıp mesaj atın... gelen muayene tarihi ve km sinden orjinalliğini teyit edin... yalnız bu araçta Güvenlik paketi yok... buna dikkat etmişsinizdir umarım... eğer hatasızsa ve iyi bir pazarlıkla düşünülebilir...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Honda CRV bende çok düşündüm. Ama bu sınıfta alınabilecek en iyi tercih bence Tiguan. 1.4 motorun vergi avantajı ayrıca düzgün kullanımda ekonomik olabilmesi. 4x4 haldex olması. Açıkçası ben Tiguan derim. Ama CRV de çok güzel bir araç.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Honda CRV bende çok düşündüm. Ama bu sınıfta alınabilecek en iyi tercih bence Tiguan. 1.4 motorun vergi avantajı ayrıca düzgün kullanımda ekonomik olabilmesi. 4x4 haldex olması. Açıkçası ben Tiguan derim. Ama CRV de çok güzel bir araç.
+1 Tiguan