Honda civic HB

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
selamlar forum üyeleri;
corsamı 15 gün önce sattım, yerine ne alacağım ???kararım honda civic ancak fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun..
HONDA CİVİC HB 5K(2005) hakkında yorumlar bekliyorum
-aracı kullanan veya çevrsinde sahip olan varsa araçtan memnuniyet nedir? sorunlar varmı?

teşekkürler..

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sedan olanının piyasası daha iyi diye düşünüyorum daha çok tutuluyor...

sedan 1.6 kullandım çok çabuk gaz alıyo seri bir araba içi falanda rahat ve geniş ben sevdim...

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzuun seneler sorunsuzca kullanabileceğin bir araç.Babamda 1999 model civic var tam 190 binde ve inanın halen her şeyi sorunsuzca çalışıyor.Bu güne kadar da normal servis bakımları dışında hiçbir parçası arıza vermedi çok şükür :)Bence iyi bir tercih..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gitti güzelim corsa :)
hayırlısı olsun ne diyelim...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda'nın sizi üzeceğini pek düşünmüyorum sorunsuz bir şekilde kullanıcağınıza eminim ama hb yerine sedan tercih etsen daha iyi olur o kasa hb fazla tutulmuyor çünkü ( zaten şekil olarakta hoş bir araç değil ) ben geçen hafta 99 model cr-v aldım araç 9 yaşında olmasına rağmen ne konsolda ne koltuklarde ne başka yerinde tık ses yok 2004 model astram vardı koltuklarda gıcırtı konsoldo ise takırtı eksik olmazdı ( gerçi bu problem opelin kronik sorunu genelde herkez aynı şeyden şikayetçi )

Son düzenleme:

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
yorumlar için teşekkür. sedan biraz daha aile arabası gibi duruyor o sebeple HB arıyorum. ama piyasada gerçekten az.parça sorunu falanda yaşanabilir??
bu arada yazmamışım otomatik vites alacağım. şanzuman konusunda sorun olur mu acaba??

burakasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkür. sedan biraz daha aile arabası gibi duruyor o sebeple HB arıyorum. ama piyasada gerçekten az.parça sorunu falanda yaşanabilir??
bu arada yazmamışım otomatik vites alacağım. şanzuman konusunda sorun olur mu acaba??

O otomatik vitesi manuel gibi kullanan ve sürekli limitlerini zorlayan bir arkadaşım var, 2 senden beri aynı şekilde sorunsuz devam ediyor :). honda motor ve yürüyen aksam olarak çok iyi sadece virajlarda astra h'ye yetişemiyor. 4 vitesli olmasına rağmen oldukça da seri. konfor konusuna değinmeyeceğim çünkü opel çok mu konforlu olayına dönecek yine sadece ortalama diyebilirim :)

Son olarak bence de sedanı düşünürseniz daha iyi, satması falan kolay olur.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya olm ne yapacan civic. dediğim gibi 2004 vectra c al. veya 2004-2005 avensis al. veya veya 2000-2001 3.18 bmw al. daha ne diyim sana.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Honda Civic 2006 modeli var bizde hiç bir sorun açmadı. Honda kullananlarında hiç birinde kötü bu binilmez diye bir laf duymadım. bence gidin deneyebileceğiniz bir honda varsa deneyin. sonuçta burası opel formu herkes opel al diyebilir. bir honda formuna gidersenizde opel daha iyi bu arabadan demezler.

Ayrıcada sedanını tercih edin derim eğer alacaksanız. isterseniz çevrenize bakarsanız HB modeli yok denilecek kadar az. Sedan aile aracı gibi görünmesine rağmen BENCE gayet sport ve modifiyeye uygun.