HKS SSQW Blow Off Valve & Chip Tuning || Corsa D

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün blow taktırdım sonunda araca vechiplettim arabayı.. Blowdan şu an çok memnunum.. Yazılımda bir haftaya kadar daha güzel oturur araç alışır inş istediğim seriliği yakalarım arabada..

Bu arada Blow sesi dinlemek isteyen olursa diye ufak bir vidyo çektim ilk günden.. Dururken fazla ses çıkartmıyor ama giderken yolda bütün gözler üstünüzde oluyor..

http://www.youtube.com/watch?v=QWva-8L63VI

Moderatörün son düzenlenenleri:

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sesi duyduktan sonra bende bu olaya girişicem.Güle güle kullanın.Montajı nasıl yapıldı ? Nereye takıldı ?

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytekin abi haklı.. Kesinlikle ses vidyodakinden daha iyi.. Hem vidyo olduğu için kötü geliyor hemde araba durduğu için.. Yakında araba giderken dışardan çektiğim vidyolarıda koyarım o zaman daha iyi anlaşılır ses..

Teşekkürler Harun..
Turboya giden boruya monte ediliyor..
Söylediğim gibi sağolsun montajını Mehmet usta yaptı.. Epeyde uğraştı burdan tekrar ellerine sağlık diyorum ona..

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytekin abi haklı.. Kesinlikle ses vidyodakinden daha iyi.. Hem vidyo olduğu için kötü geliyor hemde araba durduğu için.. Yakında araba giderken dışardan çektiğim vidyolarıda koyarım o zaman daha iyi anlaşılır ses..

Teşekkürler Harun..
Turboya giden boruya monte ediliyor..
Söylediğim gibi sağolsun montajını Mehmet usta yaptı.. Epeyde uğraştı burdan tekrar ellerine sağlık diyorum ona..

Siyah bi plastiksi bi boru heralde.İlerde yağlama problemi yapar mı acaba ? Tek sorun o.Eğer ki sağlam bir montaj yapıldıysa yağlama sorunu olmaz diye düşünüyorum. ;) Bir de bu işlem aracı garantiden çıkarıyor mu ?

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynen söylediğin boru.. Bizim Corsalarda sol ön altta kalıyor Astrada nasıldır bilemem ama..
Yağlama sorununu bilmiyorum şimdi ilk defa senden duydum..
Büyük ihtimal garantiden çıkarır aracı..

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off çıkıp gezesim var bi caddede.. hevesimi alamadım henüz :D

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Maşallah gerçekten çok sağlam bi montaj olmuş..Blowun Ağzı asfalta 25 cm yakınlıkta..hava çıktığı gibi etrafa yayılıp her yönden aynı kalitede ses duyulmasını sağlıyor..

Güle güle kullan..

Moderatörün son düzenlenenleri: