Hızlı Tren (Ankara-Eskişehir)

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salı günü günü birlik trenle Eskişehir'e gittim. Çok beğendim. Açıkçası bu kadar beklemiyordum. Saatte 253 km hıza çıktı. 1 saat 30 dakika da Eskişehir'e indim.Nisan ayına kadar 5 lira. Nisandan sonra öğrenci:16 Tam:20 business :30 lira. Giderken ekranlarda 2 tane film 4 tane radyo kanalı, Gps, sürekli kaçla gidildiğini gösteren gösterge var. Ayrıca tek kullanımlık kulaklık veriyorlar. Bu ekranlar ekonomi sınıfında yok.

(business fotografları)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Teşekkürler Paylaşımın için..Bende çok merak ediyordum.Sayende biraz fikir edindim, sağol.Vagon yapan bir firmada çalışan biri olarak, cidden başarılı bir üretim demek yerinde olur.Umarım Türkiyede Demiryolu daha güzel, sağlıklı projeler uygular.""

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Woowwwww tRen harika görüNüyoR

süPer biR haBeR eSkiŞeihR naSıL beĞendiN mi peKi ;) habEr veRseYdin tanıŞır çaY içerDik

Son düzenleme:

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Woowwwww tRen harika görüNüyoR

süPer biR haBeR eSkiŞeihR naSıL beĞendiN mi peKi ;)

Ben yaklaşık 4 senedir en az ayda bir kere Eskişehir'e gidiyorum. Genelde arabyla gidiyordum ama tren benim için harika oldu. Eskişehir harika. Herkes öğrenci halkta çok saygılı ve hoşgörülü.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende test ettim polatlıya kadar eski raylar var ve eski raylar çok bozuk bence o treni o raylara hiç sokmamalılar yazık ediyolar ayrıca yeni yapılan raylarıda pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim çoğu yerde tren sağa sola yukarı aşağı doğru hareket ediyo sallanıyo yani kısacası ama herşeye rağmen 250 km süper tren çok güzel ama 5 lira olmasındanmıdır nedir benim gittiğim vagonda kadınlar halay çekiyordu ayrıca hadi gençler oturmaya mı geldik diye de tempo tutuyolardı şaşkınlıkla izledim :D

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehehe güZelMiş....
düğüN ekibi sanıRım :) bildfiğim kadaRıyla son fiyat yani o1.o4.2oo9 tarihinDen itiBarEn 4oTL olaCağı konuSunDa, ayrınTılı bilgisi olaN varSa düZeLtsin ;)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sorma abi nereye düştük böyle dedim :D bu arada öğrenci 16 tam 20 business 30 tl yukarıdaki gibi