Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

34DY9390

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra

sayın moderatör bey bu boşluk meselesini bi göz dağı bi kibirlenme olarak algıladım bu konuda sizi başka bi moderatör uyarırmı bilemem ama o boşlukta kim olursa olsun fark yapmaz inşallah bi gün trafikte denk geliriz o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsın tabi plakayı okuyabilirsen

ben sana aracın arkadan bi fotosunu gönderiyim belki aklında kalır!!!

http://img77.imageshack.us/my.php?image=dsc00831mw3.jpg

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34DY9390' Alıntı:
sayın moderatör bey bu boşluk meselesini bi göz dağı bi kibirlenme olarak algıladım bu konuda sizi başka bi moderatör uyarırmı bilemem ama o boşlukta kim olursa olsun fark yapmaz inşallah bi gün trafikte denk geliriz o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsın tabi plakayı okuyabilirsen

ben sana aracın arkadan bi fotosunu gönderiyim belki aklında kalır!!!

http://img77.imageshack.us/my.php?image=dsc00831mw3.jpg

Sen nasıl istersen öyle kabul et arkadaşım.Ayrıca uyarılık bir durumum var ise bir çekincem yok benim.
Ama yazdıkların ile asıl uyarıyı,hatta kanunları hiçe saydığın için resmi ve yasal bir uyarıyı hak eden kişinin sen olduğun inancındayım.2918 sayılı karayolları trafik kanunu,
  • 46 / 2-C Trafiği aksatacak veya tehlikeye sokacak şekilde şerit değiştirmek.
  • 56 / 1-C Önde giden bir aracı güvenli ve yeterli mesafeden izlememek
İnşallah o plakayı bir gazete sayfasında yada ana haber bülteninde okumam.

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
1-Öncelik ile burada olumlu yada olumsuz yorum yapan arkadaşlarına karşı saygılı ol.
2-İnşallah arada bir yerde o boşluktaki kişi ben olmam bak bakalım girebiliyormusun giremiyormusun.?
3-Bu bir beceriden ziyade diğer sürücülere karşı yapmış olduğun saygısızlık örneğidir.
4-Bu kadar olağanüstü cesaretini motor sporlarında filan değerlendir.

Sen ve senin gibi cesur çoook var Karacaahmet te,Zincirlikuyu da

İyi forumlar.

Aynen katılıyorum..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34DY9390' Alıntı:
yaklaşık 14-15 yaşından beri araba sürüyorum ve söyledikleriniz çok saçma geliyo bi insan makas atmaktan hız yapmaktan nasıl zevk almaz anlamıyorum ben trafiğe çıktığım zaman makas atmadan duramıyorum hele arada bi yerde bi boşluk göriyim oraya girmeden duramıyorum bir yerden bir yere giderken geç kaldığımı hiç hatırlamıyorum ama siz beceremiyorsanız o ayrı tabi yaş biraz geçince normal tabi ekselans 0001 isimli arkadaşa tamamen katılıyorum adrenalin adrenalin adrenalin tavsiye ederim kendinizi genç hissedersiniz (tabi cesaretiniz varsa)

:D:D:D bune yaaa valla çok güldüm haaa bi f1 pilotu daha harcanmış ülkemde...

geçen otodromun işletmecisi çıktı ;ne adamlar geliyo 40 yıllık şöförüm diye geri yollarken allah razı olsun diyorlar dedi adam yaaa ....:D:D:D

özgüven iiidir ama gereğinden fazla olursa fb li volkan gibi öyle goller yersinkiiiiiii.....

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
özgüven iiidir ama gereğinden fazla olursa fb li volkan gibi öyle goller yersinkiiiiiii.....

Fb yi niye karıştırıyosun abi simdi :D koyu bi fenerli olarak soyluyorum :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben Fb yi karıştırmadım volkan son dönemde bir iki hatalı gol yedi ya özgüven yüzünden örnek verdim yanlış anlasılmasın Galatasaray taraftarı olarak hiç bir art niyetim yok Fb ye...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34dy9390 ben de sana özelden yollym belki aklında kalır.şimdi buralara taşımamak lzm forum huzuru için.bu arada ben mi 34 vd 9389 lacivert astra g sedan...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34DY9390' Alıntı:
yaklaşık 14-15 yaşından beri araba sürüyorum ve söyledikleriniz çok saçma geliyo bi insan makas atmaktan hız yapmaktan nasıl zevk almaz anlamıyorum ben trafiğe çıktığım zaman makas atmadan duramıyorum hele arada bi yerde bi boşluk göriyim oraya girmeden duramıyorum bir yerden bir yere giderken geç kaldığımı hiç hatırlamıyorum ama siz beceremiyorsanız o ayrı tabi yaş biraz geçince normal tabi ekselans 0001 isimli arkadaşa tamamen katılıyorum adrenalin adrenalin adrenalin tavsiye ederim kendinizi genç hissedersiniz (tabi cesaretiniz varsa)
bizde senin gibi çocuk olduk, insan o yaşlarda başkalarına verebileceği zararı düşünemiyor. Burada zararları hakkında konuştuğumuz şeyleri, saygı çercevesinde bir daha oku ve üzerinde düşün biraz..
Unutmaki hayatta senin önünde olan kişiler, herzaman hayat hakkında senden daha çok şey bilirler.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Head_on_fire.jpg

4-24-04_d.jpg

1-13-04_a.jpg

Daha fazla resim koymak istemedim ama kaza resimleri bu sitede çok.
Kimse arabasının bu hale gelmesini istemez heralde..