Hizli gİderken sikiŞtirinca yanik kokusu yardim

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucu yazmayı unuttum.;-) aracın baskı balata ve debriyaj rulmanı değişti ama boşuna değişti.çıkan balata gayet sağlıklıydı ve fabrika çıkış balatasıydı.okadar sökülünce değiştirdik.Sonuç olarak 160 sonrası zorlanan arac rahatladı.ancak koku gelmeye devam etti.aracın sağ ön tekerleğinden kokunun geldiği anlaşıldı.Lastik çok yumuşak ve iyi bir marka değildi.Havalarda malum o dönem sıcaktı.Lastik değişince sorun kalmadı ve aracı sattım.Alan arkadaş güle güle biner inş.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sonucu yazmayı unuttum.;-) aracın baskı balata ve debriyaj rulmanı değişti ama boşuna değişti.çıkan balata gayet sağlıklıydı ve fabrika çıkış balatasıydı.okadar sökülünce değiştirdik.Sonuç olarak 160 sonrası zorlanan arac rahatladı.ancak koku gelmeye devam etti.aracın sağ ön tekerleğinden kokunun geldiği anlaşıldı.Lastik çok yumuşak ve iyi bir marka değildi.Havalarda malum o dönem sıcaktı.Lastik değişince sorun kalmadı ve aracı sattım.Alan arkadaş güle güle biner inş.

En sonunda sende opelin helvasını yedin yani :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
;-) yedim ama bu forumdan koyamıyorum.Aileyiz biz opelim olmasa da hep buradayım.

Buranın ortamı başka ya Opel olsun yada olmasın inşallah darısı benim olur kurban keseceğim zaten :)

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir 1.4 manuel araç şoförü atasözü der ki "200 rahat görüyom" :D başka bi tanesi de şöyle der "kalkışta alırım ama uzunda belki geçer" :D

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buranın ortamı başka ya Opel olsun yada olmasın inşallah darısı benim olur kurban keseceğim zaten :)

Kurban kesilince bizlerede haber ver;-) opelim.net olarak