Hız Sabitleyici

myardim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Opel Astra G Comfort 2001 model aracım var, hız sabitleyici olarak aşağıdaki adreste bir ürünle karşılaştım, değerli fikir ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

http://www.hepsiopel.com/Opel-Astra-G-Sinyal-Kolu-Hiz-Sabitleyici-Haric-Modeller,PR-5

arkadaşım o baktığın düz sinyal kolu,zaten altında da yazmış '''Hız Sabitleyici ( Cruise Control ) Özelliği Olan Araçlarda Kullanılmaz.''' diye, düğmesiz standart sinyal ve selektör kolu, hız sabitleyici için olanlar kolun uc kısmında iki düğme ile çalışıyo ve düğmeli,,

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Selamlar,

Opel Astra G Comfort 2001 model aracım var, hız sabitleyici olarak aşağıdaki adreste bir ürünle karşılaştım, değerli fikir ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

http://www.hepsiopel.com/Opel-Astra-G-Sinyal-Kolu-Hiz-Sabitleyici-Haric-Modeller,PR-5

Öncelikle kendinizi üye arşivine tanıtın.

Yoksa açtığınız konular kapanacaktır.

myardim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@MOKIA : Üye arşivinde gerekli incelemeyi yaptığınızda kendimi tanıtma işlemini, bu cevabınızdan çok önce gerçekleştirdiğimi görebilirsiniz.

@suluboya44 : Uzak olduğum konular olduğu için biraz daha araştırmam sonucu bende düz bir kol olduğunu öğrendim. Fakat bu kolun farklı bir modeli ile hız sabitleyici özelliği kazandırabilmemin mümkün olduğunu söylediler. Astra G 2001 model Comfort ( hız sabitleyici özelliği yok ). Hız sabitleyici kol + birde telden bahsettiler. Toplam işçilik maliyeti dahil 250 TL civarında tutabileceğini öğrendim. Sizce bu özelliği kazandırabilir miyim? Fiyatı makul mudür?

Cevaplar için teşekkürler