Hırsız camı kırdı

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.:(

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun biliyorum oralari keşke ana caddeye biraksaydiniz..neyse olan olmuş tekrar geçmiş olsun üzücü bir durum..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bu hırsızlara hiç acımadan büyük cezalar vermek lazım

30 luk siren+ kaput bagaj sensörü+iç hareket sensörü+güvenlik filmi iyi bir çözüm olarak görünüyor

camı normal filmli arabaları hırsızlar çok seviyor camı sessizce indiriyor içine girip rahat raht çalışıyor bide arac filmli diye merak edip kesin giriyor çok koyu yapmamakta fayda var

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.alarm şart vede araçta müzik sistemi varsa dısarıdan bakıldığından belli olmayacak şekilde monte etmeli ve aracın ikamet ettiği bölgeye yaklaşırken yükses seste müzik dinleyipte araçı teşhir etmemekte fayda var.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun.Emniyet kilidi olmaması çok kötü...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,geçen ayda izmirde benim arkadaşın sürücü camını kırıp teybini almışlar şerefsizler.alarm tam çözüm olmasa bile caydırıcı.

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun geçen ayda benim aracıma girdi.evimin otoparkında camımın tam altında ve alarmda vardı kaputu açıp sireni iptal etmiş oda yetmezmiş gibi aynı anda yine bizim otoparkta başka araca girmiş karakola gittiğimde öğrendim o gece 5 araca girmşler bizim sokakta.bu şerefsizler alarm falan dinlemiyor.forumda okumuştum ve uyguladım wireless zil bağladım alarma sireni iptal etse bile evde zil çalıyor içim şuan biraz daha rahat.