Hiç Bir Ücret Talep Etmiyoruz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bilen bilir bilmeyen arkadaşlar içinde söyleyeyim 2007 yılından bu yana engelli sitesi sahibiyim her zaman engelli arkadaşların yanında olmaya devam ettik şimdi de ihtiyaç sahibi engelli arkadaşlar için koltuk değneği yollayacağız konu hakkında detaylı bilgi aşağıdaki adres içindedir.

http://www.engelsizdostlar.com/foru...li-arkadaslara-ucretsiz-koltuk-degnegi-69938/

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Abi selam,
İleride başka bir kampanya vs. yapılırsa bana mesaj at, bende destek olmak isterim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi selam,
İleride başka bir kampanya vs. yapılırsa bana mesaj at, bende destek olmak isterim.

Eyvallah bir kaç arkadaş bir arkaya geldik. Koltuk değneği verelim maddi durumları yerinde olmayan arkadaşlara dedik. İleri zaman içinde de tekerlekli sandalye vereceğiz bir kaç engelli arkadaşımıza gücümüz yettiği kadarı ile işte. Belli bir koltuk değneği adetine ulaştık bende katkı sağlamak isterim dersen seni de ekleye biliriz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bir kaç arkadaş bir arkaya geldik. Koltuk değneği verelim maddi durumları yerinde olmayan arkadaşlara dedik. İleri zaman içinde de tekerlekli sandalye vereceğiz bir kaç engelli arkadaşımıza gücümüz yettiği kadarı ile işte. Belli bir koltuk değneği adetine ulaştık bende katkı sağlamak isterim dersen seni de ekleye biliriz.

Saçım seyrek diye bana kel muamelesi yapmazsın değil mi? :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konu güncel arkadaşlar.