hgs ile ilgili sorun...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı cumalar ALLAH hepımıze bol kazançlar nasip etsin..

kac zamandır dıkkat edıyorum kusadasından ızmıre gelırken normalde hgs ucretı 1.8 tl ama en uzak nokta olarak o otobanda aydın gıselerı var ordan ıtıbarende 3 tl

ılk gıseden gecıyorum ozellıkle dıkkat edıyorum yavas ve ordakı ısıgın yesıl yanmasına ama odeme gısesınden gecerken normalde 1.8 tl alması lazım olan ucretı en uzak nokta olan 3 tl den alıyor cogu zaman yanı kafasına gore takılıyor sıstem bır nevı 1.8 veya 3 tl olarak

bunun ıcın bısey yapılabılırmı yada camdakı hgs kartını sökup plakadan otomatık mı duşmesını sağlasam hıc gormesın kartı nası olsa plakada hgs var ordan düşşün
bunun ıcın ne yapılabılır yada başına böyle bısey gelen oldumu acaba ???

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Benden hep 1.8 alıyor o mesafede. Hatta bant cama yapışık değil elimle tutuyorum ortaya doğru. Acaba güneşten falan etkilenip yapısı mı bozuldu ki?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benden hep 1.8 alıyor o mesafede. Hatta bant cama yapışık değil elimle tutuyorum ortaya doğru. Acaba güneşten falan etkilenip yapısı mı bozuldu ki?

Bak bu güzel aracın camına bende bir şeyler yapıştırmayı hiç sevmiyorum. Bende daha HGS filan yok ama aldığım da bende ona benzer bir şey yapacağım. Cam da kirlilik en uyuz olduğum şey. Eskiden birde cama bandrol yapıştırırlardı arkadaş ne uyuz iş ya.

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kart olan hgs den aldım kolçak içinde duruyor gişeden gecerkwn torpidonun üstüne koyup geçiyorum.
Selçuk gişelerinden , buca yada bornova gişelerine sürekli 1.8 ödüyorum.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlamıyorum ıste kafasına gore bı 3 dıyo bı 1.8 dıyo kı dıkkatte edıyorum ılkınden gecerken yesıl yanmasına ama anlayamadım gıttı goruyo sonucta kartı kaçak demıyor

b.jackk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hgs yi arac degistirdigimiz de napiyoruz. Iptal edip yeni arac icin bidaha mi aliyoruz acaba

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hgs yi arac degistirdigimiz de napiyoruz. Iptal edip yeni arac icin bidaha mi aliyoruz acaba

aynen dediğiniz gibi postahaneden ıptal verıyorsunuz sıze ıcerısındekı parayı 15 gun sonra ıade edıyorlar yenı arac aldıgınızdada tekrardan hgs alıyorsunuz

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
temmuz ayında aynı olay bana da oldu, gerçi ben hgs ilk okuma noktasından biraz hızlı geçtim ondan diye düşündüm (60 veya 70 gibi) , bendeki hgs kart tipi ve hep saatin önüne koyuyorum.
bence camdan dolayı okumama yapıyor corsalarda bazen, etiketi aynanın arkasındaki siyah pütürlü kısma yapıştırmak lazım, kartlı sistemde de elle o kısımda tutmak gerekli

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şuradan hgs geçişlerinize bir bakın.
https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/index.jsf
Geçişlerde gerçekte ne kadar kesmiş.
Belki gerçek ile gişede yazan aynı değildir.
Geçenlerde istanbuldan gelirken ankara akıncılarda hgs okumadı. Ancak sorun değil çünkü plakadan okuma sistemi işi sonradan hallediyor.