HGS etiketini yapıştırma hakkında

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar birkac gun icinde izmir aydin otobanindan gecicem, hgs yi aldim ama henuz yapistirmadim... nette arastirdim ama aynanin 5 cm altina yapistiripta okunmadi diye sikayet eden cok kisi var, bu konuda tecrubesi olan arkadaslar ozellikle corsalarda nereye yapistirdilar paylasabilirler mi?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sımdı bıde HGS cıktı demı :/ ilk kgs mızı gecen yıl almıstık ona alısamadan sımdıde HGS mı cıktı off :/ on cama da bişey yapıstırmayı hıc sevmem gecerken elımızle cama tutsak olmazmı kı ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaslar birkac gun icinde izmir aydin otobanindan gecicem, hgs yi aldim ama henuz yapistirmadim... nette arastirdim ama aynanin 5 cm altina yapistiripta okunmadi diye sikayet eden cok kisi var, bu konuda tecrubesi olan arkadaslar ozellikle corsalarda nereye yapistirdilar paylasabilirler mi?

Sürekli kullanmayacak isen cama yapıştırma şeffaf bir plastik üzerine yapıştır kullanacağın zaman da ayanın altına elektrik bandı ile tutturursun elektrik bandı dememdeki amaç camda iz bırakmaması için işin bitince de çıkar direk torpido gözüne salla gitsin ;)

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şekilde okuyormu, denediniz mi ?

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün HGS aldım ve henüz cama yapıştırmadım.
Bende cama herhangi bir şey yapıştırmayı sevmiyorum bu yüzden de alternetif ne yapabilirim diye araştırmaya başladım :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam ortaya göz hizasına geliyor ya benimde HGS almam lazım ama sağ yada sol köşeye yapıştırsak olmaz mı ?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ne kadar entersan fikirler çıkmış:D
hgs aldıysanız yapıştırın cama gitsin.evlat edinmeyeceksiniz alt tarafı yapışkanlı bi chip:D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufacık kağıt zaten yapıştırın gitsin bende ogs var aynanın arkasında hiçde kötü görünmüyo görmüyosun bile alıştıktan sonra :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün HGS aldım ve henüz cama yapıştırmadım.
Bende cama herhangi bir şey yapıştırmayı sevmiyorum bu yüzden de alternetif ne yapabilirim diye araştırmaya başladım :)

Sen dedim şekilde yap hiç bir sorun olmaz. Mis gibi de çalışır bende çama bir şey yapıştırmayı sevmem ;) önemli olan ince bir pwc malzeme yeterlidir ;)