H€piniz ş€k€r ... & 34 uzg 50 & ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry:

o kadar mı kötü yhaa !!! :( yuh !!!! herşeyden önce ophel olması yeter yhaa !!! tabiki güzellik göreceli bir kavram olduğu için sizin görüşünüze de ssaygı duyuyorum ... sizinki daha iiidir umarım !!! :cry:
kotuden kastım bence daha guzel olabılrıdı orada bır emek var ama alttakı neon bence sahınden kalma sısıler ve parklar mavı yerıne beyaz ampul lullansaydın daha sık durardı sankı...arkadakı yazıda oyle...bence camlara fılm sık bır egzoz kapı kolu ve yan cıtaları boyatıp angel + zenonla cok daha güzel olabılırdı...

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın arabanın başına bi iş mi gelmiş acaba,
önce açmış sonra editlemiş...

yoq çok şükür abi !!! ALLAH korusun hakan kardeş !!! gece olduğu için resimleri eklerken uyuya kalmışım ... :rolleyes:

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saygılar ..... gün geçtikç güzelleşecek ... tabi , para kazandıkça ... :) parçalar gökten yağmıyor ....

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ıyı guzel masallah kaza bela vermesın allah ta bence ılk yapman gereken o arkadakı yazıları kaldırmak...ayrıca arabanın uzerındekı orj opel jantları duruyorsa onları tak resımlerın bırtanesınde gozukuyordu (gece cektıgın resım)o jantlar arabayı cok daha guzel gosterıyor tabı benım fıkrım bu...

Son düzenleme:

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız. Maşallah. Yazıları ve alt ışıkları bende beğenmedim. Yakışmıyor Opele böyle şeyler. Tabiki zevk meselesi ;)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoq çok şükür abi !!! ALLAH korusun hakan kardeş !!! gece olduğu için resimleri eklerken uyuya kalmışım ... :rolleyes:
öyle yazınca ben de bişey var sandım
kazasız belasız güle güle bin...
yazılar ve mavi ışıklar bozmuş arabayı
bide o yazıları kendin mi yazıyosun kaç çeşit yazı olmuş :D

OpeLim44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAŞALLAH ALLAH kaza bela vermesinn..

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
kazasız belasız günlerede şeker meker ne oluyor onu anlamadım kurtlar vadisinde şekerim diyen adamamı özendin sende ne yaptın :D