Herkese merhabalar;

Burakm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;

İlk Opelim değil ama araya giren Renault fluence ( Çok büyük aptallık ettim alman arabasından sonra fransız arabasına binerek ) ile 3 sene sonra tekrar Opel Astra G 1.4 16v toplamaya başladım.Bu forumdan ve diğer arkadaşlarım faydalı bilgi paylaşımı olacağını umuyorum.

2003 model 102.147 km de şu anda.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad: Burak ?????
- İkamet ettiğiniz yer: İstanbul
- Mesleğiniz ve yaşınız: ???? - 26
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli: Astra G

Moderatörün son düzenlenenleri:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhaba Hoşgeldiniz. Fluence güzel araba hakkını yeme bence. Sadece işçilik kötü.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burakm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Hoşgeldiniz. Fluence güzel araba hakkını yeme bence. Sadece işçilik kötü.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok hocam ya bildiğin plastik , yan camurluklara bile bastır hemen içeri giriyor adamlar resmen plastikten araba yapmışlar , araba dediğin demirden olucak :)

Merhaba hosgeldiniz. Topluyorum derken detaylica aciklarmisiniz rica etsem?

Aracın üzerinde jant filan yok, onların siparişini verdim + bugun katalizör iptalini yaptırdım , nasip olursa çarşamba günüde apex yayları takıcaz. Bunun gibi eklentiler hocam.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba iyi forumlar, Fluence dediğimiz araç astra'yı donundan çıkarıp sallayarak dolaşacak kapasitede bir araçtır, tipinden nefret ederim hiç bir şeye benzemiyor ancak güvenlik, konfor yakıt tüketimi, yol tutuşu gibi konularda öndedir. Çamurlukların plastikten yapılması hem ağırlığın azaltılmasında hem güvenlikte rol oynar, esnek araç insan hayatı için önemlidir...İç trim kalitesizliğine tamamıyla katılıyorum, kalitesiz sert plastikler v.s