herkese merabalar

johnnash01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve baktım opel le ilgili en hit forum opelim.net ve o yüzden burdayım neyse geçelim konumuza bugun 1.7 corsa 2003 dti 3 kapı model bir araç satın aldım araçla ilgili bir kaç sıkıntım var sizlerle paylaşırsam çözüm bulacğıma inanıyorum ..1)araçta sağ kapıda otomatik camı kapatırken uzun basınca kendiliğinden kapanıoyr ardından geri kendiliğinden aşağıya iniyor
2) çakmaklıktan güç alamıorum sanırım sarj aleti taktım güç vermedi ama çakmağı taktığımda hafif ısındı ama yanmadı sigara yakacak kadar bi ısı vermedi
3)araç ile çukura girdiğimde sağ n tkerde bir tak die ses gelmekte nedeni nedir sizce nden eydana gelir böle bir ses?
4) araç kaset çalar mp3 keyfine erişmek için hangi yolu kullanim navigasyonlu panller çok hoş ama pahalı uyugun bulacağım yada onua ratmıcak çözümlerinzi bekliyorum çok teşekkürler herkese iyi forumlar...

johnnash01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar çakmaklıktan güç alıyorum oksitlenme vardı hallettim yalnız şarj aletının ışığı yanıyor ama iphone şarj etmiyor neden olabilr?

opel_zede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.sorun önemli değil.cam kapatma düğmesine uzun süre basmayın birkere basın o kapatır cam yerinden kaymış vs bişey olabilir arada bir bendede oluyor .

2.çakmaklğınız arızalı değişmesi gerekebilir.otoelektrikçiler yapar.iphone nun ucu iyi oturmuyordur çakmaklığın giriş yeri genişlemiştir temassızlık olabilir siz en iyisi o çakmaklığı değiştirin

3.amortisördendir.amortisör takozunun değişmesi lazım.helezon yaydan değildir takozdandır .tak sesi takozdan gacırtı helezondan geliyor.

4.100 lira civarı premier cd çalarlar var.taktırabilirsiniz arabada blaupunkt teyp varsa söktürmeyin

30 liraya fm transmitter alın.çakmaklığa takın dinleyin.onun içinde önce çakmaklığı tamir ettirin

Son düzenleme:

johnnash01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel zede kardes cok tesekkurler yorumların için çakmaklıgı hallettım dıger telefonları şarj ediyor iphone etmıyor anlamıs degılım o tak eden ses amartisörden geliyor demişssin masraf ne kadaer tutar ortalama?

mcyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. sorunun cam fitilin çıkmış olabilir bende öyle olmuştu.yerine oturttum halloldu