HEr an Araçlarınız Bağlanabilir Çok Önemli Mutlaka Bakın

izy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben iki sendir uğraşıyorum.bir tse, bir sanayi bakanlığı,bir insan hakları,bir bimer şimdide iç işleri bakanlığının başını ağrıtıtorum.daha öncede dilekçe yazdım.beni ankara emniyet müdürlüğüne yöneltiler.ordan da 32. madde gereğini yazmışlar.araç üstünde yapılan teknik değişikliğin 3o gün içersinde tescile bildirmesi diye cevap aldım
bununla tekrar plan proje çizdirip gittim.yine onaylanmadı.bende ankr tse ürün belgelendirme müdürü Mehmet EVCİ ile görüştüm.bana hususi otolar için böyle birşeyin mümkün olmadığını söyledi.bu derdimizi nasıl hallederiz dedim , konunuı kendini aştığını söyleyip kapattı.tekrar iç işleri bakanlığına dilekçe yazdım hala cevabını bekliyorum.sizde iç işleri bakanlığını sitesine girip bilgi edinme formu var oraya yazın.ne kadar çok dilekçe olursa o kadar sesimizi duyuyuruz.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende onlardan nefret ediyorum

fazla ses versin diye egzoz takmayı bir türlü anlamadım zaten.tamam zevk ama gecenin bi saati öttüre öttüre sokaklardan geçerken,binalarda oturanlardan laf yemek çok hoşlarına gidiyo galiba.hemde orjinalliği bozuluyor.benim arabamda olmasını istediğim en önemli özelliklerden biride sessizlik

Adamlar kendilerini böyle tatmin ediyorlar demekki yazık...