Hepsiburada.com'dan sözde kampanyalı ürün alacaklar, aman kazıklanmayın!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu üç firmanın tek kuruş indirim yaptığına inanmıyorum

teknosa, bimeks, gold, vatan

Yine de sanal alış verişe devam.... hepsiburada bakarım aynı ürünü hızlı aldan da bakarım hangisi işime gelir ise ondan almaya devam. Kapıma kadar geliyor.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada'nın birde şöyle üçkağıtçılığı var bir üründe indirim yapıyor kalan adet 50 diyor misal o ürün bitiyor sonra tekrardan stoktakileri devreye sokuyor bu sefer kalan 100 vb gibi oluyor.Yani insanları stokta yok şu kadar kaldı yok indirim var diye kandırıyor...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teknofiyat.com

en işe yarar site

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
HB'den uzun süredir alışveriş yaparım. Bu zamana kadar sıkıntı yaratmadılar. Yazdığınız konu bütün firmalar için geçerli. Firma istediği gibi fiyat belirler ve istediği oranda indirim yapar. Alırsınız ya da almazsınız...

Kısacası ben HB'den memnunum, arayüzü de gayet güzel.

Komisyon almıyorum, ortak da değilim. :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart satış politikası hocam maalesef.
Vatan her haftasonu %25 "kaçırılmayacak" fırsat indirimi yapıyor,
Teknosa 10günde bir gene kaçırılmayacak %50 ye varan turuncu indirimler yapıyor,
Çarşıya pazara çıkın %70 indirim yaptık diye vitrine yazanlar var :eek:
Her indirime kanmamak sizin şimdi yaptığınız gibi iyi araştırmak yapmak gerekiyor..
Ha HB için şunu söyleyebilirim bazı markaları fazla büyütüyor.Bide %50 indirim deyince millet kanıyor..

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O kadar indirim falan diyorlar ama bugün 32gb SD kart almak için çıktım. Vatana baktım, Media Markta, Teknosaya... sonra almadan eve geldim.

Alsaydım 130TL civarı verecektim (Sandisk Ultra bu arada).

Ebay'den 2 tane aldım, biri micro, kargo ile hong kongdan 98 TL'ye gelecek...

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar.

merhabalar!
g.gidiyor,sahibinden ise güvenli olmayan satıcıların ürünlerine aracı olmakta,pek çok cep telin türkiye garantisi yok,ama o kadar da reklam var ve devam ediyorki o halde aldanmaya müsait müşterilerde epey var.:mad:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aralık 23 de sıpariş verdim ocak 7 sı olmus halen bagaj amortısorum gelcem iptal ettım param hesabıma yatmayınca mail attım verdım verıstırdım hesabımı kontrol ettim dun gece paramı ıade etmişler bıdahada aliş veriş yapmam

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İki gün oldu araç için kullanmak için bir ürün aldım buzluk netten aradım baktım diğer yerlerde çok pahalı idi :D anında çöktüm... 45 TL olan ürünü 23 aldım anında geldi yaza hazırım :)

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki gün oldu araç için kullanmak için bir ürün aldım buzluk netten aradım baktım diğer yerlerde çok pahalı idi :D anında çöktüm... 45 TL olan ürünü 23 aldım anında geldi yaza hazırım :)

Nadir Hocam nerden aldın, nasıl birşey aldın? Geçenlerde bir arkadaş Corsa'sına buzdolabı arıyorken sen "bezden bir muhafaza"dan bahsediyordun. Öyle bir şey mi? Yazın aile gezilerinde kullanmaya bize de lazım benzer bir muhafaza.