Hepsiburada.com

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bende bugüne kadar çok alışveriş yaptım ama bi sıkıntı yaşamadım
16 ekim cumartesi verdiğim spariş 18 ekim pazartesi kargoya verilmiş bana göre gayet normal.
Özellikle haftasonu aldım ki pazartesi haftasonu alınanlar paketlenmeden pazartesi alınanlar paketlenmiyor.
Ama son yıllarda Türkiye'de elektronik alışveriş her geçen gün artıyor.
Hepsiburadanın ürün çeşitliliğide çok arttı siparişlere yetişememesi bi yerde normal.
Artık sistemi değiştrmeleri gerek, kaldırmıyor. Epey bi kişi sorun yaşamış gördüğüm kadarıyla

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde satın aldığım kaydırmaz ped için olumsuz yorum yaptım yayınlamıyo hipnolar.yorumlara aldanmayın.göz bebeklernde TL yazmaya başlamış bunlarında artık.

bak bu konuda çok haklısın buna her kez çok dikkat etsin.. en azından oy kullanabiliyoruz yoruma onu denetlemiyorlar misal pek çok dandik ürünün altında olumlu yorumlara kanıp alanların hayır diye tıkladığını görürsünüz buna çok çok dikkat edin eğer olumlu yorumlarda çok hayır var ise bilinki o üründe bir şey vardır..

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene önce kitap aldım. 1 ay geçti haber yok. sonra şikayetlerime ses verdiler para iade si yapıldı.

yine geçen sene bi ürün aldım. (koşu bandı :) ) ürüne bide hediye veriliyordu. hediyesi geldi ürün yok :) aradık sorduk ürün başka mahalle kargo şubesine gitmiş. ne alaka anlamadım.

1 kaç problem daha yaşadım ama uygun ve dışarda gördüğüm bi ürün olursa düşünür ve alırım :)

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde satın aldığım kaydırmaz ped için olumsuz yorum yaptım yayınlamıyo hipnolar.yorumlara aldanmayın.göz bebeklernde TL yazmaya başlamış bunlarında artık.

yorumlarada inanmamak lazım artık :)

avrsrsr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede hepsiburada com sitesi rakip olarak bi firma olmadiğinda işine geldigi gibi davraniyor sorulan sorulara bile akla mantıga sıgar bi cevap yazma geregi duymayan bi firma
alternatifi olursa katiyyen bir ürün almama tarafındayım

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok alışveriş yaptım ama en geç 4 gün içinde geldi.hiç olumsuzluk yaşaadım sonzamanlarda hiç bişey almadım...

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım arabasına 10 tl lik şampuan siparişi verdi gelen paketde 250 tl değerine inçi kolye cıkdı gülermisin ağlarmısın. Sanırsam paketlemde karışıklık olmuş kolye yeine şampuanı alanın vay haline :)