Head light tail light

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayram dönüşü uzun yoldan gelmiştim. Arabayı park ettim. 15-20 dk sonra bi evrakı unutmuşum topridoda diye geri döndüm. Anahtarla kontağı açtım torpidoyu göreyim diye. baktım ekranda HEAD LİGHT TAİL LİGHT CHECK yazısı yazıyo. Kullanım klavuzuna baktım FAR VE ARKA LAMBALAR da arıza olması gerekiyor. Baktım lambalar sağlam, bi sorun yok yani. bir iki defa çalıştırıp stop ettim aynı ikaz vardı ekranda. sabah işe gitmek için geldiğimde ikaz kaybolmuştu. Bu konuda bilgisi olanınız varmı arkadaşlar. Bu bir arıza başlangıcı olabilirmi veya başka bir sorunmudur acaba

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla en ufak bi kablo temazsızlığı bile olsa beyin hemen algılar ve uyarır. eğer lambalar normalse ve bi daha uyarı vermediyse aldırma....
ama ileride kesin bi arıza açar başına.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Bayram dönüşü uzun yoldan gelmiştim. Arabayı park ettim. 15-20 dk sonra bi evrakı unutmuşum topridoda diye geri döndüm. Anahtarla kontağı açtım torpidoyu göreyim diye. baktım ekranda HEAD LİGHT TAİL LİGHT CHECK yazısı yazıyo. Kullanım klavuzuna baktım FAR VE ARKA LAMBALAR da arıza olması gerekiyor. Baktım lambalar sağlam, bi sorun yok yani. bir iki defa çalıştırıp stop ettim aynı ikaz vardı ekranda. sabah işe gitmek için geldiğimde ikaz kaybolmuştu. Bu konuda bilgisi olanınız varmı arkadaşlar. Bu bir arıza başlangıcı olabilirmi veya başka bir sorunmudur acaba
ampülün biri patlamay hazır voltaj düşüklüğü yaşıyor onun için arza veriyor

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:evet.

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön park lambasının ampülü patlamış. dediğiniz gibi ilk önce baktığımda ampuller sağlamdı. akşam tekrar aynı ikazı verince baktım patlamış. önceden ampuller sağlamdı.