haydi hayırlı olsun zam geldi :)

volkan16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 14, motorine 17, otogaza 5 kuruş zam yapıldı.Zam sonrası 4,92 liraya satılan 95 oktan benzinin litre fiyatı 5,06 lirayı geçecek. (CNBCE)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
surıyeye gırdıgımızden degıl kı bu zamlar daha bekleyelım onun ıcınde zamlar ayrıca gelcek bu aylardır hatta bı kac senedır pembe balon mısalı gorunun cok ıyı ekonomı ve borsamızın o pembe balonunun patlayıpta bıze gosterdıgı nımetlerın daha ucu ucu benım arkadasım altın borsasında calısıyor tek dedıgı fıyatlar tutulamıyor altın 12 13 gunde 10 tl den fazla zamlandı dolar ve euro ona keza ucustalar merkez bankası hergun pıyasaya mılyar mılyar dolar para akıtıyor durdurmak ıcın ama neye yarar borsa dıpte herseye gene zam var bu şu oluyor kı su anda bı devalüasyon oldu sessız sedasız sekılde butun tv kanallarıda hukumet yandaşı olunca tabı bı tanesı bıle haber yapmadı yapamazda yemezde yanı... sıra dogalgaz ve ev tuplerınde sonra elektrık ve su yumurtanın fıyatı bıle 10 gunde fena sekılde artmıs.. bu yaz dıkat ettınız mı bılmıyorum ama hıc ucuz meyve sebze yıyemedık pazarda bıle fıyatlar ucmus sekılde.. sonun hayrı yada hayrın sonu dıye bısey kalmadı cıdden artık.. bıde ustune surıye savasına mudahale edıcez bızımle ne alakası varsa ve surıyeye neden mudahalede edılıyosa sankı.. elde delıllerı yokken..
bılmıyorum ama benım kanımca 3. dunya savası cıkıcak kötu dusunuyo dıyebılırsınız ama oyle su anda dunya ulkelerı kutuplasmadalar emperyalıst guclerın tek ıstedıgı petrol ve bunu alabılmek ıcın yapmıcaklarıda yok esad ve ıranın dedıgı tek cevap bızı vurursanıs ısraıl ı vururuz.. sonrasında ne olur sızce...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benzin bulabileceğinize şükredin.

Gerçi, benzin işinize yaramayacak. Benzine yatıracağınız parayı; konserve, yağ, una yatırın.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
astrayı satıp brodway alıcam tüplü