Hayalden gerçeğe ;) Yeni aracım...

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben diğer şantlarla daha çok beğendim amma velakin bir s2000 hastası olaraktan araban çok ama çok güzel Allahım nazarlardan saklasın.Son olarak bu spoiler süper olmuş.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel araçmış dostum kazasız belasız kullan lakin sakın şu 3 tane siyah s2000'nin yaptığı gibi trafikte abuk subuk zig zaglar çizip milletinde kendininde canını tehlikeye atma :) ayrıca böyle yaparakta bolcana küfürler yeme

Merka etmeyin hiç işim olmaz öyle şeylerle. Zaten ayda yılda bir biniyorum arabaya onda da havaların güzel oldugu zamanı bekliyorum,üstü açıp yavaş yavaş sağdan :)

emre abi güle güle kullan :) harika olmuş maşallah :)

Ben diğer şantlarla daha çok beğendim amma velakin bir s2000 hastası olaraktan araban çok ama çok güzel Allahım nazarlardan saklasın.Son olarak bu spoiler süper olmuş.

Çok teşekkür ederim sizlerede,Allah hepmizi kazalardan belalardan korusun.

Bu da güncel olsun :D

PNTX3154.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gerçekten çok hoş, ancak kafa kurcalayan bir nokta var ; 100 liralık yakıt ile 250-300 km yol gittiğinden bahsetmişsin, doğruysa eğer çok iyi rakam. Peki ya egsoz sistemi nedir? Buddy Club işine girmeyi düşünüyo musun :D

şekil 1.a :D
http://www.youtube.com/watch?v=v3JVwYng2Uo

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gerçekten çok hoş, ancak kafa kurcalayan bir nokta var ; 100 liralık yakıt ile 250-300 km yol gittiğinden bahsetmişsin, doğruysa eğer çok iyi rakam. Peki ya egsoz sistemi nedir? Buddy Club işine girmeyi düşünüyo musun :D

şekil 1.a :D

Teşekkür ederim öncelikle. Çok sakin kullanımda bahsettiğim gibi 100 TL ye yaklaşık 230-250 km yol gidiyor. Normal kullanımda total 550 km gibi bir yol gidebiliyor,agresif kullanımda ve VTEC üstü kullanımda bu rakam 350-400 arası.

Egzoz düşünmüyorum,zira yaklaşık 1.5 ay önce Skunk2 vardı üzerinde. Aşağıda; 2.gün sonunda söküp orjinale döndüm. S2000 benim için bir hız aracı değil,daha çok üstünü açıp keyifle gezebileceğim bir roadster. Bu sebeple gerçekten acı veriyordu 10 dakikadan sonra egzoz sesi ve söktüm. Bundan sonra alacağım egzoz sistemi sadece mugen olur o da stocktan biraz fazla sesi olduğu için :) Şu an üzerinde orjinal egzoz sistemi var. Bir de görüntü açısından stock egzoz çok güzel geliyor gözüme. Basık oldukları için,soba borusu gibi durmuyorlar ve araçla çok uyumlu oluyorlar.

2 günlük Skunk2 macerası;

2012_10_01_10_30_12.jpg