Havalar ısındı vectra gene klima kullandırtmıyor,yine hararet :)

muto06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAVALAR ISINDI VECTRA GENE KLİMA KULLANDIRTMIYOR,YİNE HARARET :)
SIKIŞIK TRAFİKTE GÖZLERİMİZ HEP HARARETDE VE MALESEF USTALARIMIZDA ISRARLA" YOIK ABİ BİŞEY OLMAZ,OPEL SICAK MOTORU SEVER" DİYOR,HANİ MAZALLAH KAPUTUN İÇİNE KEDİ FELAN GİRSE HAYVAN TELEF OLANACAK,O DERECE YANİ :dil:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaça çıkıyor hararet ben durkalklarda 3. kademede klima kullanıyorum hararet 95 civarı geziyor.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaça çıkıyor hararet ben durkalklarda 3. kademede klima kullanıyorum hararet 95 civarı geziyor.
Aynen hararet derken? kaça çıkıyor?

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAVALAR ISINDI VECTRA GENE KLİMA KULLANDIRTMIYOR,YİNE HARARET :)
SIKIŞIK TRAFİKTE GÖZLERİMİZ HEP HARARETDE VE MALESEF USTALARIMIZDA ISRARLA" YOIK ABİ BİŞEY OLMAZ,OPEL SICAK MOTORU SEVER" DİYOR,HANİ MAZALLAH KAPUTUN İÇİNE KEDİ FELAN GİRSE HAYVAN TELEF OLANACAK,O DERECE YANİ :dil:

Çok çok haklısınız. Şu an elinde bu araçtan olan kişi mutlaka ve mutlaka karşı çıkacaktır biliyorum. Tam 3 yıl bindim bu araca. Bindim ama para zoruyla bindim. Ustalar opel sıcak motoru sever der neden? bilmediklerinden. Hiç bir motor sıcağı sevmez. Bu havalarda klimayı açın, sıkışık trafikte aracta hararet maksimumda motor şişiyor ve çekişten düşüyor. Allahıma binlerce şükür 1 yıl önce aracı sattım ve peugeot 406 aldım 1 yıl boyunca sanayiyi unuttuğum gibi ustaların yüzünüde unuttum, şimdi ise dizel araca biniyorum oh be diyor yine Allahıma şükrediyorum...

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynen .benimkide 95 den aşağıda inmiyor yukarıda çıkmıyor ..bu duruma kıl oluyorum aslında ..motor çekişten düşüyor özellikle şehir içinde daha fazla hissediliyor

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta en son 98-100 aralığında oluyor...ustaya sorduğumda 98 lik termostat var diyor...98-100 aralığında açıyor fanı sıkıntı yapmıyor...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımın harareti 90 ı geçmiyor üstelik antalyadayım onu söyleyen ustalar neye göre söylerler bunu anlam veremedim.. antalya içi sıkışık trafikte sıcaklık 40 derece üzeri öğlen vakti klima açık önceki 2.5 cdx tede şimdiki 2.0 dti ve 2.5 cdx tede hiç bir zaman 90 üzerini görmedim..

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımın harareti 90 ı geçmiyor üstelik antalyadayım onu söyleyen ustalar neye göre söylerler bunu anlam veremedim.. antalya içi sıkışık trafikte sıcaklık 40 derece üzeri öğlen vakti klima açık önceki 2.5 cdx tede şimdiki 2.0 dti ve 2.5 cdx tede hiç bir zaman 90 üzerini görmedim..
bende 40 derecede antalyadan didime geldim, en dik rampalarda klima açıkken en fazla 90'ı gördü termostat... 5. viteste yokuş aşağı inerken gaza dokunmadan 1-2 dakika gidince 80'in bile altına düştü...

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 40 derecede antalyadan didime geldim, en dik rampalarda klima açıkken en fazla 90'ı gördü termostat... 5. viteste yokuş aşağı inerken gaza dokunmadan 1-2 dakika gidince 80'in bile altına düştü...
dostum kullandığın corsa dizel mi benzinmi bilmiyorum ama dizellerin soğutma sistemi sorunsuz çalışıyo max 90 genelde de 80 ve altnda çalışıyor