Hava ,polen.yağ filtre markası

fix00

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Hava.polen yağ filtresi markası olarak ne kullanıyorsunuz .Yan sanayi markalarda hangisi tavsiye edilir?

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben orijinal tercih ediyorum hepsini de orijinal alıp ustama götürüp değiştirtiyorum. Onlineyedekparça var Kocasinanda yeri ben gidip alıyorum genelde ama internet üzerinden de alabilirsin. Yan sanayi kullanmadım kullanan varsa yeşillendirebilir bizi. Yağını da dexos 2 alıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

06aybars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Mann kullanıyorum. En kaliteli filtre üreticilerinden biridir. Gm e fazladan para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Daha da uygun olsun diyenler Bosch filtron motocar gibi markaları kullanabilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Orjinal malzemeler, yağ olarak motul Dexos 1 GEN 2 kullanıyorum...internetten sipariş edip dışarıda yaptırıyorum.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben Mann kullanıyorum. En kaliteli filtre üreticilerinden biridir. Gm e fazladan para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Daha da uygun olsun diyenler Bosch filtron motocar gibi markaları kullanabilir.

GM de zaten Mann kullanıyor en azından polen ve hava filtresinde. Yağ filtresine dikkat etmedim maalesef.

• Beğen
Tepkiler: mertk ve 06aybars

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gm evet mann kullanıyor fakat çok uçurum olmadıkça gm almaya çalışıyorum takıntı diyelim buna. Orijinal olsun bir fazla olsun kafamızda rahat olsun.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Gm evet mann kullanıyor fakat çok uçurum olmadıkça gm almaya çalışıyorum takıntı diyelim buna. Orijinal olsun bir fazla olsun kafamızda rahat olsun.

Katılıyorum ben de aynısını yapıyorum. Geçen hafta malum siteden hepsini GM olarak alıp ustaya yağ değişimini yaptırdım.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Gm filtre mobil 1 esp yağ kullanıyorum. Gm filtre seti içersinden genellikle mann üretimi hava ve polen filtreleri, hengst üretmi yakıt ve yağ filtreleri çıkar.

mann'ın gm için ürettiği (orjinal ekipman) hava ve polen filtreleri ile mann markası altında (yan sanayi) sattığı filtreleri birebir aynı kalitede değildir. Adı üzerinde yan sanayii..

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gm filtre mobil 1 esp yağ kullanıyorum. Gm filtre seti içersinden genellikle mann üretimi hava ve polen filtreleri, hengst üretmi yakıt ve yağ filtreleri çıkar.

mann'ın gm için ürettiği (orjinal ekipman) hava ve polen filtreleri ile mann markası altında (yan sanayi) sattığı filtreleri birebir aynı kalitede değildir. Adı üzerinde yan sanayii..

Çok doğru bir noktaya değindiniz. Fakat benim corsa da bazen yakıt filltresi gm olmasına rağmen Filtron üretiyor gm için.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Çok doğru bir noktaya değindiniz. Fakat benim corsa da bazen yakıt filltresi gm olmasına rağmen Filtron üretiyor gm için.

Doğrudur. Astra j için geçerli sanırım söylediklerim...