hava filtresi

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ark lar 2011 corsa d benzinli için hangisini almalıyım?

cevap lar için tşk ler..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
10 TL fazla olsun iyisi olsun derim. Eğer ki fiyat olarak arada %50 fark varsa demek ki bir sebep var demektir ;)

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 TL fazla olsun iyisi olsun derim. Eğer ki fiyat olarak arada %50 fark varsa demek ki bir sebep var demektir ;)

Aslında benim asıl öğrenmek istediğim bi yerde orjinali 45 tl diye okumuştum. bunlar orjinal değilmi ? veya hangisi orjinale daha yakındır.?=

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aslında benim asıl öğrenmek istediğim bi yerde orjinali 45 tl diye okumuştum. bunlar orjinal değilmi ? veya hangisi orjinale daha yakındır.?=

abi serviste 45 tl ben o yüzden k&n aldım

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simota al dostum hem ucuz hem performanslı hem kaliteli

tabi bulabilirsen , getirten fazla yer yok çünkü

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz kullanıyormusunuz ? kaça ve hangi modelini aldınız? linkk varsa memnun olurum..
BEN şöyle bir şey buldum..
http://urun.gittigidiyor.com/otomob...-d-2006-sonrasi-panel-filitre-simota-56007031

Bir tane buldum sahibinden.com 'da güya bayramdan önce ki cumartesi günü göndermişlerdi kapıda ödemeli olarak , pazartesi yani arefe günü elimde olacaktı ancak göndermediler göndermedikleri gibide arayıp kargonun durumunu sorduğumda beni oyalayıp durdular (kargoyu aradım adıma kargo filan gözükmediğini söylediler) , linkte verebilirim istersen , ben açık hava filtresi bakıyorum kutu içi değil (daha çok ses alabilmek için)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...i-simota-spor-filtre-kampanya-140687392/detay

sana tavsiyem bu tür şeyleri kapıda ödemeli olarak al , gözün kapalı alma sakın simotanın çakması çok (her ne kadar satıcılar inatlaşsada çakması yok bunun diye var efendim her malın olduğu gibi bununda çakmaları var)

Hatta git şehirde simota filtre satan yer varsa direk gözünle görüp öyle al , ben şehirde bulamadığım için zorunlu olarak internetten bakıyorum

Daha fazla ses istiyorsan açık hava filtresi bak , yok sesi az olsun performansı çok olsun diyorsan (özellikle çok uzun yol yapıyorsan ve başım şişmesin istiyorsan) kutu içi düşünebilirsin

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tane buldum sahibinden.com 'da güya bayramdan önce ki cumartesi günü göndermişlerdi kapıda ödemeli olarak , pazartesi yani arefe günü elimde olacaktı ancak göndermediler göndermedikleri gibide arayıp kargonun durumunu sorduğumda oyalayıp durdular (kargoyu aradım adıma kargo filan gözükmediğini söylediler) , linkte verebilirim istersen , ben açık hava filtresi bakıyorum kutu içi değil (daha çok ses alabilmek için)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...i-simota-spor-filtre-kampanya-140687392/detay

sana tavsiyem bu tür şeyleri kapıda ödemeli olarak al , gözün kapalı alma sakın simotanın çakması çok (her ne kadar satıcılar inatlaşsada çakması yok bunun diye var efendim her malın olduğu gibi bununda çakmaları var)

Hatta git şehirde simota filtre satan yer varsa direk gözünle görüp öyle al , ben şehirde bulamadığım için zorunlu olarak internetten bakıyorum

Daha fazla ses istiyorsun açık hava filtresi bak , yok sesi az olsun performansı çok olsun diyorsan (özellikle çok uzun yol yapıyorsan ve başım şişmesin istiyorsan) kutu içi düşünebilirsin

ben sadece 3000 devir sonrası hafif çoskulu bir ses istiyorum. ayrıca açık hava filtresnin motordaki görselliğinide sevmiyorum. bence herşey orjinaline sadık kalınarak yapılmalı..

peki ben orjinalini nerden anlıycam ?