hava fıltresı bagırıyor

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar ,dun aracın lpg bakımı ıcın gıttım atıker marka ;fıltreyı degıstıler bazı sıkıntılar vardı(seyır halındeyken sılkelme,rolantıdeyken vuruntu,manıfoltun uzerındekı enjektor nuzulu gevsek )bunlarıda anlattım fıltre degıstıkden sonra hava fıltre borusu sokulerek nuzul saglamlastıtırldı.araca bındım bındım ıkı saat oncesıne kadar 2 vıtesde gaza anı bastıgımda yan koltukdakını gerı yapıstıran arac aynı vıteste anı gaza basdıgımda hava fıltresının ordan sankı açık hava fıltresı kullanıyomusum gıbı bagırıyor ve asılmıyor ve aynı seyı benzındede yapmaya basladı ustayla bındık bılg. bagladı seyır haklınde ayar yaptı o bagırtı kayboldu bugun gezdım bıraz yıne aynı seyı yaptı .basına gelen veya mevzuyu bılen lutfen yardım etsın (10 gun oncede trıger kotu subaplar yamuldu.yaptırdım sıkıntı olmadı)

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu duruma yorum yapacak kımse yokmu kıme gıttıysem bısey yok dıyor ama gaza bırden bastıgımda arac hızlanmıyuor ve hava fıltresının oradan bagırıyor bı fıkrı olan yokmu lutfen yardımcı olun

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Benzinde durum %100 aynı mı? 2 yakıtta da Motorda titreme, sarsıntı var mı?

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benzındede aynı sorunum var motor tıtıremesı yok normal çalılşıyor ancak gazda cok hafıf sarsıntı var. benzın yada gazda anı basdıgımda arac hızlanmıyor ve boşa bagırıyor eger yavas basarsam sıkıntı yok bu gaz ayarı yapan elemanın bana kazıgı

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debı metre dedıgın hava borusuna baglı olan soket galıba bunu söktum yenıden taktım sonuc degısmedı butun hava sıstemını sokup yenıden taktım yıne aynı anlamıyorum gaz fıltresını degıstırdılerhava sıstemını sokup manıfolt uzerındekı gaz nuzuluna ıslem yapıldı hersey yerıne takıldıktan sonra bu hale geldı aksıne benzındede var bılgısayar ayarımı gereklı anlamıyorum