hava fılıtresı hakkında secım

şerefoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 numaralı hava fılıtresı.jpg 2 numaralı hava fılıtresı.jpg
arkadaslar gazıantepte opel astra sedan aracıma hava fılıtresı taktırmayı dusunuyom bı ustaya goturdum bana ıkı model onerdı bunlardan dısı metal olanı 80 ytl takacanıgı soyledı.bu dısı metal olan cabuk kırlenmeyecegı ıcın onerdı ama hangısını taktıracagım hakkında kararsızım...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yollar nasıl tozluysa önermem yağlı olduğu için tozu çok çabuk çekiyo ve tıkanıyo set alıp sık sık temizlemek lazım çok istiyorsan kutu içi öneririm k&n veya para mühim değil dersen green

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yaptigim hatayi yapma ve alicaksan gercekten iyi bir markanin ust duzey filtresini al cunku uyduruk bi kac markanin 2 - 3 filtresini aliyosun hem faydasi olmuyo hatta zarari oluyo..hemde cebin hafifliyo..:) ve tavsiyem acik tip filtre alma..eger acik hava filtresine soguk hava cektirebilicek bi yer olursa al derim..bende pipercross viper var ve cok memnunum acik filtre gibi bagirmiyo ve performans icin bulabilecegin en iyi filtrelerden biri..

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pipercross Viper açık tip filtre değil, di mi? Ben de ses çıkartmayan ama performans arttıran bir hava filtresi düşünüyordum.

Şöyle bir uygulama mevcut:

24042007021lw5.jpg

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt ingiltereden bir arac..bende resim cekip eklerim..pipercross viper bu ve acık tip değil..yalnız tavsiyem filtrenin ön bağlantı ucundaki o plastik borumsu şey ve filtrenin üst kısmındaki std borusunun yerine kendin krom boru yaptırabilirsen daha verimli ve daha güzel duracaktır...