hava durumuna göre renk değiştiren farlardan kullanan varmı

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
100watt sigorta kutusuna ve ampul duyuna zarar verebilir en azından araya röle takmak lazım

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafer abiBoşver onu 2 ay sonra farın içi kararacak bide onla ugraşcan sonra ;)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 w olduğuna dikkat etmemişim yuhh ben almayım:) çok yakar bu:)

şu bilgileride şimdi buldum ekleelim fikir verir h.b. yorumları

Arkadaşlar ürünü scenic marka arabam için aldım. tam bir hafta sonra elime ulaştı geç geldiği yetmiyor birde eklediğim resimde de görebilirsiniz ampüller beyaz değil. sarı da değil! mor pembe arası tuhaf bi renk. eskilerinde dediği gibi ucuz etin yahnisi... ben memnun kalmadı aydınlatması sıfır , görünüş -10. söküp orijinallerini takacam birazdan.

12.02.2010 üründen çok memnun kalmadım
ürünü heyecanla yerine taktım eski ampulle farkını kıyaslamak istedim açıklamalarda belirtildiği kadar parlak ışık vermiyor eski ampullerim daha çok ışık veriyor parasına göre fena değil diyorum ve tavsiye edemiyorum.
selçuk peker - Yaş: 51 , MERAM/Konya/Türkiye
30.01.2010 xenon kadar değil
xenon kadar etkili değil ama performansı güzel beyaz aydınlatma sağlıyor ve fiyatına görede performansı gayet güzel.. kendiniz uygulayabilirsiiniz.. bunun yanında parklarınıza da beyaz led lamba alırsanız çok daha güzel oluyor..
abdullah deliktaş - Yaş: 28 , MERKEZ/Bingöl/Türkiye
27.01.2010 berbat
ben bu urunu buyuk umutlarla aldım fakat araca uyguladıgımda ampuller kırmızı agırlıklı bir renk veriyor.hatta resmen kırmızı ışık gibi.biraz calıstıktan sonra acaba açlırmı diyede bekledim fakat açılmadı.
alişan kekeç - Yaş: 20 , ŞEHİTKAMİL/Gaziantep/Türkiye
26.12.2009 çok güzel
arkadaşlar geçen hafta aldım çok ışığı gayet güzel orjinal ampullerinden daha iyi dayanıklılığı nasıl onu bilemem ama herkese tavsiye ederim fiyatıda çok uygun bu fiyata başka yerde bulamazsınız
nurettin keklik - Yaş: 41 , MERKEZ/Denizli/Türkiye
12.11.2009 4000 KELVİNMİŞ
Sitedeki ürün tanıtımında yazmıyor fakat 4000 kelvinmiş.
4000 KELVİN NE DEMEK KIRMIZI IŞIK DEMEK.
PEJO 207 ARACIMIN RENGİ BEYAZ FARLARDAN KIRMIZI IŞIK ÇIKIYOR.

HANİ BEYAZDI !
tugbay ısıklar - Yaş: 23 , MERKEZ/Balıkesir/Türkiye
03.11.2009 güzel bi ampul
ürünü aldım fakat deneyemedim çünkü arka kısmı 2 girişli benim aracın ampulleri 3 girişli ama güzel bi ürün oldugunu düşünüyorum alanların buna dikkat etmesini istiyorum çünkü.ampulu arkadasıma satmak zorunda kaldım.
kemal avcı -
08.08.2009 Bu fiyata süper diyorum
Arkadaşlar bende oto tamircisi olarak alıp denemek istedim dün anpülleri taktım gercekten çok ğüzel 150 veya 200 tl verip birde boşu boşuna esktra dan tesisat cektirip xenon yaptırmaktansa bu anpüller hem istediğiniz ışığı veriyor hemde orjinal kalıyor fiyat olarakta süper piyasada emin olun 50 tl den aşşaığa bu anpülleri alamazsınız Teşşekür ediyorum hepsiburda Ailesine.
MURAT SOYLU - Yaş: 33 , KÖRFEZ/Kocaeli/Türkiye

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boschun yeni xenon gazlı h7 ampulü var forumlarda çok övüyorlar .ben night breaker kullanıyorum fena değil