hava depimetresi hak.

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model opel vectra CDX2000 mt.Aracımın yagmurlu bir havada seyir halinde iken birden kasılması sanki elektrik veya gazı kesmesi gibi sonra sanıyelık toparlaması sonucunda arıza lambam yandı.motor ani gaz yüklenmesinde stop edecekgibi olması.kalkısta bazen stop etmesi sonucu samsunda bulunan malum servise reklam olmasın şimdi gittim ve orda lambam sünüktü bazen yanıyor bazen sünüyordu usta tec.2 ile baktı bişi yok gayet normal dedi servisten daha cıkmadan gene yandı hemen ustayı cagırdım baktı hava desimetren arızalı dedi ama yüzde sini bilmiyorum.elimde yan sanayı var dedi 220 tl dedi ama sizlere sormadan taktırmadım.siteye baktım 138 tl.oda yan sanayi ben ne yapayım şimdi.hangi marka taktırayım veya kesin burdanmı acaba.yardımcı olursanız sevinirim.:(

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal olsun çıkma olsun.... yan sanayi 2 adet taktım 3 er ay dayandı...İmkanınız varsa orjinal alın... yan sanayi için de biraz fazla istemiş gibi...

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal olsun çıkma olsun.... yan sanayi 2 adet taktım 3 er ay dayandı...İmkanınız varsa orjinal alın... yan sanayi için de biraz fazla istemiş gibi...

birde bunu taktırdık araç lpg de debimetreyi patlatabiliyormuş şaşırdım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sanayi fiyatı 60-80 lira aralığında. Yetkili servise gitseniz orijinali 220lirayı geçmez.

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sistemde patlatmaz. yan sanayi debimetre kullanmayın boşuna. bosch marka üretmiştir muhtemelen ordan temin edin derim

DODOCU MARKA GÖSTERDİLER BANA 220 TLYE Bunla birlikte acık kalan camlar kumandaya kapalı uzun basınca kapanıyordu oda gitti şimdi kapanmıyor ama içerden kapanıyor sorun yok budamı bunla alakalı acaba akü kutup başını bi söküp takayım diyorum kafayımı yedi beyin acaba korkuyorumda.:dil::) opel reis yetkili servis 905 tl diyor

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DODOCU MARKA GÖSTERDİLER BANA 220 TLYE Bunla birlikte acık kalan camlar kumandaya kapalı uzun basınca kapanıyordu oda gitti şimdi kapanmıyor ama içerden kapanıyor sorun yok budamı bunla alakalı acaba akü kutup başını bi söküp takayım diyorum kafayımı yedi beyin acaba korkuyorumda.:dil::) opel reis yetkili servis 905 tl diyor

internette opel parçacıları var satış yapan. arayıp fiyat alın orjinalini taktırın... yan sanayi ne zaman bozulacağı olmaz... camlar için araç içinden camların hepsini birden kapatmaya çalışın aynı anda kapandıktan sonrada düğmelere basmaya 5 saniye daha devam edin düzelir. her akü söküldüğünde tekrarlanmalı

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duymadığım marka,Ararken illa aklında bulunsun vectra B x20xel diye değil astra f 1.8-20i
vectra A_B 2.0i diye arayabilirsin
ben lukas buldum o rus mu cin mi malından bin defa iyidir

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duymadığım marka,Ararken illa aklında bulunsun vectra B x20xel diye değil astra f 1.8-20i
vectra A_B 2.0i diye arayabilirsin
ben lukas buldum o rus mu cin mi malından bin defa iyidir

tşk.edrim her söylediğinizi gayet cidiye alarak okuyorum.ve sizlere güvenim tam.tam olmasa servisin dediğini yaparak.yanılabilme olasılığım %90 sizlere sormadan onlara dahı iş yaptırmammm asla.tşk.arkadaşlar.

mstkonan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende opel vectra 1.9 cdtı var. Ayni sorun bende de oldu Bosh marka taktırdım 250 liraya bir sıkıntı yok 4 ay oldu