Hasar acil yardım lütfen

alpkaya46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hasar acil yardım lütfen

bence servisle hiç uğraşma .bukadar küçük bi hasar için kapı sacını değiştirmene de gerek yok.iyi bi kaporta ustası bul 300 400 liraya yaptır daha fazla tutmaz.hem aracında değişmiş bi praça olmaz.hatta renk beyaz olduğu için kapının tamamı bile boyanmaz sadece hasarlı bölgeyi boyarlar.iyi bi ustaya yaptırırsan  orjinal gibi olur.geçmiş olsun bu arada

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız forumda bir çok kisinin bilmediği bir hususa dikkat çekmek isterim. Bende aynı tavsiyelerle kaskomu deldirdim hasarımı yaptırdım daha sonradan tekrar hasar oldu marspiyeli sürmüştüm nasıl olsa kasko delindi yaptırım dedim. Yil sonunda kaskomu yenilicegimde bana verdikleri fiyat 4500 tl oldu inanın hiç abartmıyorum ( kaskomu 1500 tl ye yaptırmıştım) beni risk grubuna almışlar yani anlicaginiz kaskoda 2 kez işlem olursa fiyat fahiş artıyor

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emir01 link' Alıntı:
Yalnız forumda bir çok kisinin bilmediği bir hususa dikkat çekmek isterim. Bende aynı tavsiyelerle kaskomu deldirdim hasarımı yaptırdım daha sonradan tekrar hasar oldu marspiyeli sürmüştüm nasıl olsa kasko delindi yaptırım dedim. Yil sonunda kaskomu yenilicegimde bana verdikleri fiyat 4500 tl oldu inanın hiç abartmıyorum ( kaskomu 1500 tl ye yaptırmıştım) beni risk grubuna almışlar yani anlicaginiz kaskoda 2 kez işlem olursa fiyat fahiş artıyor
Yanlis biliyorsunuz diyeceğim size çünkü Benimde eski aracımda 2 defa basıma 2007 Toyota corolla nin arka tamponu değişti komple sol stop ve küçük bir boya  bu islem icin 2400 tl fiyat cikti daha sonra sag camurluk ve sag kapının yarısı işlem görüp boyandı 1100 tl masraf cikti toplamda 3500 tl masraf cikti ve kaskoyu yenilerken eski fiyat 1600 iken biz 1800 ye yaptırdık sizin daha onceden de kazalarınız vardır yada masraflar fazla dir yoksa tahmin etmiyorum o kadar fark olacak bu konularda yapacak baska işlem ise kasıp firmasını değiştirin bizim bir arkadas 3 defa kaza yaptı diye adamın kaskosunu iptal ettiler oda gitti baska firmadan tekrar açtırdı. Sıkınti olmaz

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha 2 gün önce tekrar fiyat araştırması yaptım en iyi aldığım fiyat 2600 tl oldu peşin fiyatına hemde. Benim on tampon değişmişti bı kac ekstra masraf daha çıkmıştı tutar 3470 tl idi. Daha sonra marspiyelede 1100 tl masraf çıktı. Karaköy'ü yenilemk icin fiyat aldığımda sonuc bu sekilde. Önceki kaskom ak sigortaydi 4500 tl verdi inanmazsanız teklif formu isteyip yayınlayabilirm hatta araç bedelini 57000 tlden 52000 tl ye düşürdük bunun dısında diğer hersey full kasko.

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hatta sunuda belirteyim aracım icin tam 37 kez tamer kaydından sorgusu yapılmış hatta uyarı geldi 50 den sonra tramer sıkıntı çıkarıyormuş. Keske yanlış bilsem:-( 2 aydır Kaskosuz geziyorum bu fahiş fiyatlardan dolayi

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun . aracınızda büyük hasar yok gördüğüm kadarıyla kapı sacı fılan değişmesine hiç gerek yok . kaskonuzdan yaptırın yoksa astrı yuzunden pahalıya gelıcektır . ayrıca kaskodan yaptırırsanız emınım hıc bırseyı degıstırtmıcek en uygun en makul sekılde tamır ettırcektır kasko expertizi .

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.adanada 2 tane bildiğim autoking servisi var.onlara götürün çok sağlam yaparlar.ama 500-600den aşagı kurtulamazsınız.onatça ve arpelden iyice fiyat alın.son olarak kaça yaparlar diye sorun.cunku en iyisi orjinal yerine yaptırmaktır.eski aracımla kaza yapmıştım.yetkili servise degil de başka yere yaptirdim.sadece sag arka kapıyı boyamasi gerekirken tum sag tarafı boyamıslar ve ben aracı 3000 tl zararla sattım.yetkili servislerde bu olmaz.kaportacılarda her zaman bu risk var(renk tutturamadıkları için her yeri boyuyorlar).tabi tercih sizin.ama bence önceliğiniz onatça ve arpel olsun.sonra da autokingi düşünün.geçmiş olsun.

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
geçmiş olsun . aracınızda büyük hasar yok gördüğüm kadarıyla kapı sacı fılan değişmesine hiç gerek yok . kaskonuzdan yaptırın yoksa astrı yuzunden pahalıya gelıcektır . ayrıca kaskodan yaptırırsanız emınım hıc bırseyı degıstırtmıcek en uygun en makul sekılde tamır ettırcektır kasko expertizi .
Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için ama experler servis için çalışıyo bana görede değişmesi gereken birşey yok ama gelde servise anlat

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haunter link' Alıntı:
Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için ama experler servis için çalışıyo bana görede değişmesi gereken birşey yok ama gelde servise anlat

Kaskonuzdan yaptırırsanız emin olun en uygun şekli ile yapılacak aracınız çünkü kasko şirketleri 3 kuruşun hesabını yapar ekstra masraf (kapı sac değişimi) kesinlikle yaptırmaz ne gerekiyorsa onu yaptırırlar . böylece aracınızın orjınallıgı mumkun oldugunca korunur kolay kolay parça değiştirilmez .

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla anlamadım dediğiniz gibi kasko şirketleri cimri olur ama bakalım izne az kaldı 1 ay