Hareket Halinde Stop Etme

CHTZDN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
KRANK DEVİR SENSÖRÜ VE EGR SENSÖRÜ DEĞİŞTİ ABİ GT 136LIK ORJİNAL PARÇALARI BULUNMADIĞINDAN VECTRA B TESİSATI VE VECTRA B BEYNİ TAKTIK SENSÖRLERİ DEĞİŞTİRDİK GM MARKA TAKTIK GEÇ ÇALIŞMA YOK TEK MARŞ ALIYOR KRANK DEVİR SENSÖR KABLOSUNU SÖKÜP TEKRAR TAKSAM BİR FAYDASI OLUR MU ACABA NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM ARTIK BEYİNCİYE Mİ GİDECEM TAMİRCİYEMİ ÇOK MÜŞKÜL DURUMA GELDİM ARTIK TRAFİĞE ÇIKMAYA KORKUYORUM MOTORUNU DAHİ YAPTIRDIM NE DİYİM ALLAH YARIN YARDIMCIM OLSUN

CHTZDN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ARACIN ORJİNAL PARÇASI OLMADIĞI İÇİN VECTRA B TESİSATINA DÖNDÜRDÜK VE VECTRA B BEYNİ TAKTIK ABİ KRANK DEVİR SENSÖRÜ EGR SENSÖRÜ GM VECTRA B NİN TAKILDI GTLERDE KRANK SORUNU KRONİK OLDUĞU İÇİN NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM TEK MARŞ ALIYOR AKÜ VE ŞARJ DİNAMOSUNDAN YAPARMI VOLTAJ FALAN ONU DÜŞÜNÜYORUM YA DA KRANK DEVİR SENSÖRÜ KABLOSUUNU SÖKÜP TAKSAM DÜZELİRMİ BEYİNDEN OLABİLRİMİ 1AY ÖNCESİNE BİŞEY YOKTU ÇOK GÜZEL MEMNUNDUM

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bir olctur elektriğini de

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Birde egrnin fişini çek kullan biraz benzinde ama lpg de değil lpg arka vanadan kapat dene bir süre

CHTZDN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
HAVA DEBİMETRESİ VE SICAKLIK SENSÖRÜNDENMİŞ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

blackblade

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
HAVA DEBİMETRESİ VE SICAKLIK SENSÖRÜNDENMİŞ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
Hocam rolanti dalgalanmasıda varmıydı ? Tamemen çözüldümü sorununuz ?

CHTZDN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ROLANTİ SORUNU ÖNCEDEN VARDI DEBİMETREDEN DEĞİL HEPSİ KONTROL EDİLDİ BOĞAZ KELEBEĞENİ TEMİZLETTİM OLMADI ROLANTİ MOTORU VE EGR SENSÖRÜ DEĞİŞTİ ÖLE DÜZELDİ KRANK DEVİR SENSÖRÜDE DEĞİŞTİ ŞİMDİ SABİT BU MESELENİN ÇOK NEDENİ OLUYOR İYİ BİR USTAYA GÖSTERMEN LAZIM TESİSAT OLABİLİR BEYİN OLABİLİR BEN TEK TEK İNCELETTİM SONUÇTA ESKİ ARAÇ OLDUĞU İÇİN TESİSAT Bİ YERE KADAR GİDİYOR LPGDE YAPIYORMU BENZİNDE YAPIYORMU DENEMEN LAZIM BEN ÇOK UĞRAŞTIM İYİ BİR USTAYA GÖSTER

• Beğen
Tepkiler: Kaan.