Harbiden Amiral Gemisi :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sport tusuna basınca arabanın 3 cm yere yaklaştığını iddaa ediyor :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
sport tusuna basınca arabanın 3 cm yere yaklaştığını iddaa ediyor :)

Bana atıp tutuyor geldi sence dediklerinde doğruluk payı varmıdır mesela 100 km/h 'an sonra diğer egzoz falan açılması çok saçma değilmi ?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha Fatih bana araç fazla iddialı geldi :D Bu arada Doğukan son linkini verdiğin 2.0 T vectra harbi iyiymiş..Hem 2005 model hem CDC40 OPERA hem SPORT fena :cool:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Vallaha Fatih bana araç fazla iddialı geldi :D Bu arada Doğukan son linkini verdiğin 2.0 T vectra harbi iyiymiş..Hem 2005 model hem CDC40 OPERA hem SPORT fena :cool:

Banada iyi gibi geldi ama adam sanki biraz atıp tutuyor ya çözemedim Ocaktan beridir satışta falan bu arada sana bir şey sorucam ya en iyi sen bilirsin bu sorumu zaten. Bu vectralarda Comfor , Elegance ve Desing arasında farklar nelerdir zahmet olmazsa açıklarsan sevinirim :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 cm giderken inerse zaten araba sıkıntı :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O fiyata hayal, satmak için değil de, artisliğe koymuş sanki ilanı. 10.000tl ye doğan daha kolay satılır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk design edition gerçekten design, ilk üretilen postadan, afyonda 2-3 tane var hepside böyle görünüyor. Ancak 25bin üstü hiçbir şekilde vermem, şahsi olarak ziyandır benim gözümde.
Ayrıca 2.0T ye gelince 2. sahibi değil aracın, bir ara kafayı çok fena bozdum vectra-c ile serdar bilir :D bu araç 38 plakaydı, satıldı, sonra bir ara yine ilan gördüm, o ara plakasına dikkat etmedim ancak yine aynı araç döşemesi jantı duruşu falan, kısa sürede bu kadar el değiştirmesi benim kafama soru işareti bırakıyor. Amiral gemisi bence Omega olmalı :D