Hararet sorunu

rockduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tayfun kardeşim benim lpg tankının 10 yılı geldiğinden dolayı regulatorler de pahalı olduğundan komple lpg kitini değiştirdim. ama sorunun asıl kaynağı lpg regulatorü biraz pahalı bi parçadır. bence bir an önce dediğim gibi su deposunda gaz kaçağı varmı bi kontrol ettirin çünkü contanın yanmasına sebebiyet verebilecek bi arıza. Eğer sorun regulatorden çıkarsa çıkma regulator almayın ben daha önceki arıza da çıkma almıştım. sıfırını alın bence.

Of of iyice dertlendim artik yeni birşey yaparken kesin yine duzelmicek diye yapiyorum :D bilginiz için teşekkür ederim artik sanayiye gitme zamani sanirim orda en azindan bu bilgileri kullanirim

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Of of iyice dertlendim artik yeni birşey yaparken kesin yine duzelmicek diye yapiyorum :D bilginiz için teşekkür ederim artik sanayiye gitme zamani sanirim orda en azindan bu bilgileri kullanirim

ne oldu aracın harareti düzene girdimi? sorun neymiş?:confused::confused:

rockduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oldu aracın harareti düzene girdimi? sorun neymiş?:confused::confused:
henüz düzelmedi ancak eskisine göre daha iyi.sistem havasını sonunda daha iyi aldığımı düşünüyorum kapağada kendir sardım daha iyi gibi ancak conta yanma ihtimali var pazartesi sanayiye götüreceğim

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
gittinizmi sanayiye var mı bir gelişme.?