Hararet , Motora zarar verdim mi

Afiliopel

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Hocam rapro marka hortum var. Orjinalinin 3/1 fiyatına hatta dahada uyguna alabilirsiniz. En az orjinali kadar kalitelidir. 2.000 tl vermeye gerek yok. Keşke olaylardan önce buraya yazsaydınız. Yardımcı olurduk. Daha önceki mesajda yazmıştım. Aracı sakın yerinden oynatmayın derim. Durumunuz varsa bir çekici ile ustaya çektirin. Hatta kullandığınız kredi kartı vs. Varsa onların asistans hizmeti olarak çekici hizmeti bulunuyor. Arayıp bir konuşun
Yardımınız için teşekkür ederim konyaya bi saat uzaklıkta bir köyde kaldım pazartesiyi havanın 5 derece olmasını bekliycem artık çalışmtırmadan önce göstereceğim bi yer yok inş basit bi durum olmuştur olmamışsa ayvayı yedik hayırlısı olsun nediyim hata bende hiç dokunmayacaktım suyu don görmeyince heralde motorun icindekini düşünemedim çalışıncada gariplik görmeyince gittim 300 400 metre hararet yapınca geri gittim park ettim hayırlısı olsun artık ama galiba kesin bişey oldu

metexxx

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Opel Insignia 2.0 160 beygir CDTI yolda giderken birden hararet 130 vurdu aracı durdurdum tak tak ses geldi ve stop etti hararet yüksek motoru kaptım arızası yaktı, stop ettikten sonra suyuna yağına baktık eksik yok kaçırma yok sonra aracı kullanmadan bir ustaya çekiciyle çektik çünkü hararet dussede ilk cakistirmada direk 130 a vuruyor ve tak tak sesleri gelip sonra kendiliğinden stop ediyordu. Yetkili servisten gelen cihaz ile kodları yeniden yüklediler sorun geçti özel servislerdki cihaz yüklemeyi yapamıyor kod atamıyor sakın cihaz ile kod atmadan yazılımı yüklemeden motoru açtirmayin yatak sarması var derlerse hemen motor indirmeyin önce yazılım yemezse sonra egzoz sensörü değişimi p2428 hata koduysa en son motor indirme