hangisi daha mantıklı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vectra 2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman benim arabadan 2 tane verelim :)

Vectra 2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sanirim tam 2 tane yapar? Benim arabanin kac para ettigini bilmiyorum sadece mantik yuruttum ;)

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen söliyim 20.000-25.000 fiyat aralığında

30 bin ytl ye 15000 binde astra verdik ve gerçekten çok temizdi.aynada geri görüş kamerasından tutun bütün özellikler vardı araçta.zaten pazara çıkardık o gün satıldı :D arasıra yeni corsa düşüyor c,mon lardan temiz düşerse elimize haberdar ederim isterseniz.2-3 sene için sıfıra binmeyin çok zarar edersiniz söylemesi benden.Tabikide karar sizin..

MeLisA SeRiM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 bin ytl ye 15000 binde astra verdik ve gerçekten çok temizdi.aynada geri görüş kamerasından tutun bütün özellikler vardı araçta.zaten pazara çıkardık o gün satıldı :D arasıra yeni corsa düşüyor c,mon lardan temiz düşerse elimize haberdar ederim isterseniz.2-3 sene için sıfıra binmeyin çok zarar edersiniz söylemesi benden.Tabikide karar sizin..

tabikide haberdar ederseniz sevinirim 2-3 sene için ii temiz bi araca hayır demeyiz :)

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEnce alım satım bölümündeki Kadett Gsi ı bi değerlendirin. Tam öğrenme arabası :D Gerek motor gerek yürüyen aksam konusunda tam bir ansiklopedi. Hem fiyatı uygun, hem spor. 1 sene sonra satarsınız

MeLisA SeRiM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEnce alım satım bölümündeki Kadett Gsi ı bi değerlendirin. Tam öğrenme arabası :D Gerek motor gerek yürüyen aksam konusunda tam bir ansiklopedi. Hem fiyatı uygun, hem spor. 1 sene sonra satarsınız

1 sene diilde en az bi 2-3 sene yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...