Hangi yağ!!!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucta büyük bir otomotiv devinin bünyesinde üretilen bir yağ. bu kadar büyük bir firma kalitesini düşürecek malzeme piyasaya sunmaz. ;)

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 milyonluk Shell'in Kocaeli-Doluca tesislerinde üretilen bi yağ o kadar iyi bi yağ değil. Yoklukta iş görür

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen ay GM 10/40 Motor yağı ile aracın yağını değiştridim. sanki araç performanstan düştü gibi ve gaz'a yüklenince biraz duman atıyor. bu yağ ile ilgili deneyimi/ bilgisi olan var mı? gidip değiştirip başka bir motor yağı mı koysam?

Orjinal diye satılan yağlar yani GM olanların içi Shell dolumlu olup pekte memnun edici olmazlar üstelik fiyatlarıda daha pahalı oluyor bazen.Mobil ve Castrol iyidir yağ konusunda.
Ben şu an Castrol edge kullanıyorum 5-40 çok memnunum.

Not:birde eski arabamda çok oldu satalı ama 98'astra f mobil 15-40 koyduk yağ kaçağı falan kalmıyor

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CASTROL MAGNATEC 10/40 kullanırım her ıkı aracımda da . bence mukemmel bir yağ..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gm bugüne kadar kullandığım en berbat yağ ucuz olduğu için tüm servislerin gözdesi.normal araçlar için 10*40 castrol edge turbo dizeller için castrol edge tam sentetik tubo dizel diye belirtiyo altın sarısı bir kabı var 4lt 100 lira fiyat tuzlu ama değer

allegro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel corsa da castrol magnatec 10/40 mi castrol edge (tam sentetik) mi kullanilmali? Ben gm un yağini birakicam sanirim.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda Castrol Magnatec kullanıyordum ve gayet memnundum. Şu an araçda GM var ama yağ değişimini sabırsızlıkla bekliyorum. (1500 km kaldı.) Castrol Magnatec yada Castrol Edge i tercih edicem. Edge ile ilgili iyi şeyler duyuyorum.

migo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Castorl Edge çıktığından bu yana 5w-40 ürününü kullanıyorum.Ondan önce de esso 5-30 kullanmaktaydım.Castrolden özellikle Edge ürününden çok memnunum tavsiyede ederim.