hangi yağ konmalı

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opel araçta yağ yakma nasıl yok. İlk defa duydum. 5-40 cas trol eder koyduk. Yağ yakma aşırı vardı bakalım ne olacak. Önceki 5-30 gm idi. Koyduğumda pişman oldum.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel araçta yağ yakma nasıl yok. İlk defa duydum. 5-40 cas trol eder koyduk. Yağ yakma aşırı vardı bakalım ne olacak. Önceki 5-30 gm idi. Koyduğumda pişman oldum.

Her opel yag yakar diye bir sart yok 50bindeki motorla 200bindeki motor bir mi olacak twinportların ecotec lere göre avantajı yag yakmaması zaten dejavantajlarıda var tabi..
5-40 koyduk yag yakma asırı idi ne demek ölcün nedir?? Mesela 100km 4 litre mi yaktı??
Yağ yakan araclarda mobil 10/60 öneririm
http://www.mobiloil.com.tr/Turkey-Turkish-LCW/carengineoils_products_mobil-1-10w60.aspx

Son düzenleme:

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Her opel yag yakar diye bir sart yok 50bindeki motorla 200bindeki motor bir mi olacak twinportların ecotec lere göre avantajı yag yakmaması zaten dejavantajlarıda var tabi..
5-40 koyduk yag yakma asırı idi ne demek ölcün nedir?? Mesela 100km 4 litre mi yaktı??
Yağ yakan araclarda mobil 10/60 öneririm
http://www.mobiloil.com.tr/Turkey-Turkish-LCW/carengineoils_products_mobil-1-10w60.aspx

Benim araç twinport sorduğum tüm tabirciler yakar diyor. 10000km 3 lt civarı yağ yakma var. Twinportların twinport modülü başlı başına sorun. 3bintl fiyat verdi bir tamirci.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu yağ yakma konusunu çok fazla yazdık çizdik özellikle şehir içinde kullanılan bir araç her zaman yağ eksilmesi olur. Birde LPG var ise bu eksilme daha fazla olacaktır. Sıfır alınan araçların kitapçıkları da bile bu konu hakkında açıklama vardır.