Hangi park sensörü?

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasadaki sensör, oto alarmı vs. gibi ürünlerde en kalitelisi taiwan malı olan cyclone markadır. ben de 2 ürününü kullandım sağlam ve hassas bir algılaması vardır.
beğendiğiniz cyclone ürününü kullanabilirsiniz.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sentinel marka Türkçe konuşan park sensörü taktırdık...
Araç beyaz olduğu için beyaz renkli tercih ettik, hem sağdan soldan ne kadar yaklaştığını gösteriyor hemde sesli olarak uyarıyor 60 santim, 50 santim ... vs en son 30 santımden sonra aracı durdurun diyor baya başarılı yarın video çekmeyi düşünüyorum olmadı eklerim, gerçekten iyi ölçüyor :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araç beyaz olduğu için beyaz renkli tercih ettik, hem sağdan soldan ne kadar yaklaştığını gösteriyor hemde sesli olarak uyarıyor 60 santim, 50 santim ... vs en son 30 santımden sonra aracı durdurun diyor baya başarılı yarın video çekmeyi düşünüyorum olmadı eklerim, gerçekten iyi ölçüyor :)

Hayırlı olsun kazasız belasız günler de kullan. Bu arada kaç gaymaya oldu bu iş ;)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun deniz hocam, ne kadara patladı?

edit: nadir abi de sormuş. meraktan soruyoz yanlış anlama bizde taktırcaz :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kaç para olduğunu söylemezse banlayın gitsin! Zaten gidip Citroen aldılar. :)

Hayırlı olsun. Sağlıklı ölçümler dileğiyle...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar :)

Siz şimdi pahalı dersiniz diye baştan yazmamıştım :D

150 TL arkadaşlar... Ama mekan işçilik güzel, yoksa 120 diyen yerlerde vardı... bizim gözümüzün tuttuğu yere yaptırdık fazla olsun dedik... Ayrıca 4 kapı eşiğine de krom yazı taktıdrık çizilmesin vs diye... ona da 4 üne 70 TL verdik... toplamda 220 TL ye mal oldu sanayi ziyareti ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bence eğer ki yapılan işçilik adam gibi oldu ise üçe beşe hayatta bakmam. Güzel günlerde kullan kardeşim... hayırlı olsun tekrardan.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın yalnız dikkat edin geri giderken sesli mesafeye güvenirseniz sıkıntı olabilr. sensör mesafeyi söylemeye devam ederken sizde hareket etmeye devam ediyorsunuz ve sıkıntı yaratıyormuş.
aynı ürünler bimde yarı parasına satılmıştı taktıranlar sesli ikazda sıkıntı yaşadılar.
siz alışıncaya kadar dikkatli kullanın derim.