Hangi Navigasyonu almalıyım?

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi Navigasyonu almalıyım?

Evet bunu takınca edition da ses nasıl acaba bilen yazsın lütfen

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
editiondaki cd300 den daha kaliteli olacagi kesin ama editionda arkada kolon olmamasi cok kotu.
Servisten bence arka kapilara kolon taktirin.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx Yani herseyi hazır sadece kolon mu konulacak . Cok maliyetli olursa anlam yok

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
Android takıldıktan sonra seste bariz düzelme var. Araç Enjoy plus arka hoparlör yok.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
thnxx Yani herseyi hazır sadece kolon mu konulacak . Cok maliyetli olursa anlam yok
evet tesisat hazır . gidin kaliteli bi çift kolon alın serviste takıyorlar. ben kenwood taktırdım. çokta güzel memnunum şuan

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
firstemperor link' Alıntı:
evet tesisat hazır . gidin kaliteli bi çift kolon alın serviste takıyorlar. ben kenwood taktırdım. çokta güzel memnunum şuan
Ne kadar montaj ücreti aldı servis ?
Kenwoodların tam modeli nedir acaba ?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
editiondaki cd300 den daha kaliteli olacagi kesin ama editionda arkada kolon olmamasi cok kotu.
Servisten bence arka kapilara kolon taktirin.
bu kanıya nerden vardınız. komşumda cosmo var necvox takılı bendeki cd300 den daha kötü sesi. iş arkadaşımda cosmo sedan var navi600 takılı onun sesi ile benim (sadece arka kapılardaki keenwood ile, önler orjinal) aracın ses kalitesinde hiçbir fark yok diyebilirim hatta benim araçtan daha kaliteli ses çıkıyor. çünkü tüm modellerde ki kolonların güçleri aynı.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Ne kadar montaj ücreti aldı servis  ?
Kenwoodların tam modeli nedir acaba ?
Keenwood 180w 3 yollu 16cm. Tam modeli hatırlamıyorum. Servisin gönderdiği premium bir serviste taktirdim orjinal plastik kasnak yerine mdfden kasnak kesilerek takıldı. Ben navi için androidi bekliyorum, bence sizde bekleyin. Forumda alan arkadaşlar var, ben arkadaşın focus için ebaydan getirttim montajını kendim yaptım. Açtığım konularda incelemesi mevcut. Android çok daha fonksiyonel.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Ben navi için androidi bekliyorum, bence sizde bekleyin. Forumda alan arkadaşlar var, ben arkadaşın focus için ebaydan getirttim montajını kendim yaptım. Açtığım konularda incelemesi mevcut. Android çok daha fonksiyonel.

ևok kararsızım bugün gittim necvoxu astranın üstünde inceledim gerçekten berbat bişey hiç beğenmedim arayüzden tut yavaşlamasına kadar servislerde bilgi vermiyorlar ki ne zaman geleceği hakkında cyclone kötüledi bana servisleri çok kötüymüş felan geç geliyormuş felan necvoxuda ellerinde olduğu içinmi acaba iyi tanıtmaya çalışıyorlar anlamadım çok kararsızım çok astrasına android multimedya cihazı takan varsa lütfen yardımcı olsun  special_prayer

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
ևok kararsızım bugün gittim necvoxu astranın üstünde inceledim gerçekten berbat bişey hiç beğenmedim arayüzden tut yavaşlamasına kadar servislerde bilgi vermiyorlar ki ne zaman geleceği hakkında cyclone kötüledi bana servisleri çok kötüymüş felan geç geliyormuş felan necvoxuda ellerinde olduğu içinmi acaba iyi tanıtmaya çalışıyorlar anlamadım çok kararsızım çok astrasına android multimedya cihazı takan varsa lütfen yardımcı olsun  special_prayer
Ses ve görüntü sistemleri bölümünde hem necvox hemde cyclone konuları mevcut, ayrıca orjinal gelen navilerin ve android cihazlarından konusu mevcut, onları inceleyebilirsiniz. Ayrıca neden acele ettiğinizi anlamadım sonuçta olmazsa olmaz birşey değil, yine de siz bilirsiniz.