Hangi lpg tankı ???

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprey işe yarıyor ayrıca elektrikli pompa çok çok çok çok işe yarıyor :D bende lpg yok ama yıllardır lastik değiştirmedim en son 2000 yada 2001 de değiştirmişdim.. zaten dönen lastik kolay kolay sönmez bende köpükde var köpüğü hiç kullanmadım bir kere motorsikletimde kullanmışdım :D arabada hep elektrikli pompayı kullandım çok pratik v güzel ve yer kaplamıyor ben bagajdaki sağ tarafdaki çekmeceli bölmeye koyuyorum yani bagajda yerde kaplamıyor görünmüyorda...

ben bimden almışdım zamanında :D hiç işe yarıycağınıda sanmıyordum ama 10 yıldır maşallah tıklamadan çalışıyor çokda işe yaradı..

468_1.jpg

bu tip bir şey..

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simit depoda da kaza anında risk daha fazla imiş... istetme nin yerinde olduğu için patlama meydana gelme olasılığı yüksekmiş.. her şeyi göz önünde bulundurmak gerekiyo vazgeçeceğim sanırım simitten... küçük 30lt liklerden sağ tarafa taktırayım kibar olur diyorum ama bilmiyorum...

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki karar sizin yinede,sadece alternatif bu.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simit depoda da kaza anında risk daha fazla imiş... istetme nin yerinde olduğu için patlama meydana gelme olasılığı yüksekmiş.. her şeyi göz önünde bulundurmak gerekiyo vazgeçeceğim sanırım simitten... küçük 30lt liklerden sağ tarafa taktırayım kibar olur diyorum ama bilmiyorum...

Fikir almana gerek yok zaten sen bildiğin gibi yap boşver ;)

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben simit depo kullanıyorum ve memnunun. tavsiye ederim.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yangınla alakası yok işin simit takdır sen tankta da saka taktır

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ben brc nın 47lik tatkıtrdım ince uzun astra g sedan da cok güzel oldu. yarın fotosunu eklerim.

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende ince uzun tank taktırayım hoş kibar ama şu sorun başıma gelirse ne yaparım bilgisi olan yazsın lütfen..

bildiğiniz gibi astra sedan da bagaj içerden ya da anahtarla açılıyor. bagaj kapağında anahtar girişi yok. ince uzun tankı koltukların arkasına taktırsam hoş ve kibar olur fakat yarın birgün bagajın dili bozulursa nasıl açarım ??? normalde kotuğu yatırıp bagaja girip mandalı çevirince açılıyor... bozulursa orda tüp olacak ??? yardım lütfen ?

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simit+ince stepne iyidir;)