Hangi Corsa modeline bakayım?

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Günaydın dostlarım , çok geç oldu ama hepimize büyük geçmiş olsun. Yüce Rabbim inşallah böyle afetlerden bizi korusun . Şu and bütçe olarak rakam veremeyeceğim ancak Opelin Corsa modelinde 2 el düşünüyoruz . Özellikle kronik sorunu olmayan , benzinli ekonomik 2010 - 2014 yıllarında hangi seriyi önerirsiniz ? 4 kişilik bir aile için 1.2 turbo gibi de olabilir ? Corsa rabaya bakarken nelere dikkat etmeliyiz , otomatı tavsiye edermisiniz ? Sağlıklı günler dilerim.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
düzgün kullanılmış, öncesinde büyük bir sorun yaşamamış 1.4 enjoy sizi memnun eder. otomatik olarak dört ileri tork konventörlü olan bir model daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: gkozcan

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben 2012 yılında sıfır olarak 1,2 benzinli satın aldım. 6 yıl kullanıp 2018 yılında yaklaşık 75.000 km de sattım. 1,2 motorun hantallığını biraz olsun azaltmak için sprint booster da taktım. Kullandığım süre içerisinde sadece klasik kornaya basınca teyp sesi açılma problemi yaşadım. Onu da direksiyondaki ses açma düğmesini değiştirerek giderdim. Bu sorundan başka hiçbir sorun yaşamadım. Aracı sattığımda hala üzerinde orjinal aküsü vardı.

• Beğen
Tepkiler: gkozcan