hangi corsa??? 1.4 tek kapı comfort mu swing mi??

mcyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba..
bu aralar araba almayı düşünüyorum,henüz evli değilim,ailemle (anne babamla)yaşıyorum yani kendim kullanacağım.10-12 bin liralık bi araba düşünüyorum.genelde şehir içi kullanacağım. corsa almayı düşünüyorum. ama hangi modelini alacağımı bilmiyorum. 1.4 comfortlar var,ama tek kapı olduğu için satarken sıkıntı yaşar mıyım diye çok düşündüroyor beni,veya alternatif olarak swingler (galiba b kasa oluyo) 1.4 gls veya 100. yıllar da olabilir.
sizce ne yapmalıyım,tek kapı ama yeni kasa yeni bir teknolojiyi mi tercih etmeliyim?
yoksa eski kasa 4 kapı mı tercih ediyim?
bir kaç yıl sonra satarken zarar etmek istemiyorum,tek kapıdan zarar eder miyim??
şimdiden fikirleriyle bana yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100. yıl alırdım ben olsam.. ayrı bir tutkum var o araçlara..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
inme binme sırasında ailene zorluk çıkabilir 3 kapıda bunuda bir düşünmende fayda var bende bende 3 kapı alacaktım annem binemiyor diye alamadık

mcyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100. yıl alırdım ben olsam.. ayrı bir tutkum var o araçlara..
evet benimde hoşuma gideyor,özellikle mavileri...
maviye birde beyaz (zenon) far cok hoş oluyo
ama çoğunluğun tercihini merak ediyorum.
birde artı ve eksileri??

mcyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inme binme sırasında ailene zorluk çıkabilir 3 kapıda bunuda bir düşünmende fayda var bende bende 3 kapı alacaktım annem binemiyor diye alamadık
zaten annemin pek bineceğini zannetmiyorum,çünkü arabamız var 4 kapılı.ben kendim için işe gidip gelmek için istiyorum,yani genelde kendim binerim arasırada arkadaşalarla gezmek amaçlı..
ama işte bu arabalar hakkında bir bilgim yok,ama yavaş yavaş bilgi sahibi oluyorum sayenizde,teşekkür ederim.
anlaşılan tek kapılar pek tutulmuyo
2kapı 2-0 tek kapı :D