Hangi benzinlik ?

cagdasyolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

2012 Opel Astra H kasa 1.3 CDTI sedan aracımı aldığımdan beri hep Petrol ofisinden yakıtımı aldım şimdiye kadar hiç başka bir benzinlik kullanmadım ve yaklaşık max. 800-850 km arası şehir içi mesafe kaydedebildim.

Benim sorum sizin yakıt olarak tavsiyeleriniz nelerdir duyduğum kadarıyla en iyi mazotu OPET kullanıyormuş doğruluk payı varmıdır siz nerden mazotlarınızı alıyorsunuz ve kaç km yol gidebiliryosunuz.

Not : Aldığım benzinlikte sirkülasyon oldukça fazla..

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi mazotu temizliğine bakımına özen gösteren X istasyonu satıyor. şu en iyisi şudur diyemiyoruz. aldığın yerden memnunsan devam et derim.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, devamlı olarak belirli istasyonlardan alırım, yorumum;
Opet dizeli güzel, çekiş vs iyi, km de 800 civarı oluyor.
Shell de fuelsave alıyorum, çekiş opet veya Total kadar iyi değil ama daha uzun gidiyor :D
Total de çekiş çok değişiyor, mesafe yine 800 civarı.
PO dan kampanya dolayısıyla Vmax almıştım. Çekiş iyiydi. Mesafe de Opetten aşa kalmaz.

Şimdi işin özü, Ankara içindeysem Kazım Karabekir Opetten veya İst yolu Total den alırım. Şehir dışında Opetten almaya özen gösteririm. Nadir de olsa Shell de tercihimdir.

cagdasyolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar 1 depo OPET denemeye karar verdim bakalım fark varmı aralarında..

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Shell V-Power Diesel kullanıyorum.. Fuelsave aldığım da ekonomi amaçlı olduğu için performans göremedim,Gtl ise sözde daha performanslı olduğu söylense de (lt'de 5 kuruş fazla Gtl) ben v-power kullan derim.. tabi benzinci tank'ların temizliğine,tazeliğine göre de değişir bu durum :)

merdo06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opetten al devam et:)))shel bp total flan kullamayın ayrıntıya girmiyorum ayrıntı siyasi:)yerli malı devam edelim lütfen...

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Yerli malı yurdun malı :) opetten kullanıyorum iki sene oldu sanırım. Biraz ince ama güzel. Hani sorun yaşatmıyor. Sadece bi depoda 30-40 km az gidiyor. Shell pahalı ama güzel uzun gidiyor. Gücü opetten daha ii. İyi çekiyor. Tavsiye opete devam edin.

ufkdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sureklı opetten alıyorum her depoda 10 km oynuor ama cok memnunum cook zorda kalmadıkça değiştirmiyorum yakıt istasyonumu... hep aynı istasyon aynı pompa olmasına özen gösteriyorum...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell fuelsave alıyorum sürekli... shell club card sayesinde yakıt da kazanıyorum... bence bu işte 1 numara shell...