Hangi Astra ?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacı gözler de iyi çekikmiş valla senin.tataristan dolaylarından mı ?

bu arada astra alacaksan elegance yada edition al...

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacı gözler de iyi çekikmiş valla senin.tataristan dolaylarından mı ?

bu arada astra alacaksan elegance yada edition al...

;) Evet tataristan civarından :cool: Babam tatar. Aslen Polatlı'lıyım. Yoksa sende mi ? Bu arada elegance bakıyorum. 2004 Astra F Elegance buldum. 22500 istiyo. (sol ön çamurluk ve motor kaputu boyalı) Aslında sedan istiyorum ama bi bakıcam...

Son düzenleme:

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
;) Evet tataristan civarından :cool: Babam tatar. Aslen Polatlı'lıyım. Yoksa sende mi ? Bu arada elegance bakıyorum. 2004 Astra F Elegance buldum. 22500 istiyo. (sol ön çamurluk ve motor kaputu boyalı) Aslında sedan istiyorum ama bi bakıcam...

2004 Astra G Elegance dicektiniz sanırım. Neyse yalnışlık olmuş orda o önemli değil de fiyat bana biraz pahalı geldi. Araştırmaya devam edin bence. 22.500'e Astra H alırsınız :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998-2002 arasında GL,comfort,CD,Elegance,Edition modelleri var.Bunların arasında en dananımlısı Edition Standart olarak sunroof,Yol bilgisayarı,4 Airbag,ABS,Klima,elektrikli ısıtmalı dikiz aynaları,alüminyum alaşımlı çelik jant,Sis farları, vs. vs. var.2002-2004 arasında da Start,Club,Comfort,Njoy,Elegance var.Bunların içinde de en donanmlısı Elegance.
Elegance donanımında
sürücü,yolcu,yan ve perde hava yastıkları olmak üzere 6 hava yastığı
Yol bilgisayarı,
Dijital Klima,
Deri direksiyon ve vites topuzu,
CDR500 cd çalarlı teyp(sadece 04 lerinde),
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası,
elektrikli ısıtmalı dikiz aynaları,
alüminyum alaşımlı Çelik jant,
Sis farları, vs vs.
benim tercihim 2004 model Elegance olurdu.

Evet Muhammet abi çok iyi özetlemiş.Bir yanlışı düzelteyim.6 değil 8 airbag var elegance'da ayrıca 2003 04 'lerde yağmur sensörüde mevcut..:)

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18'e 2002-2003 Comfort bulabilirsin

2 Hava yastığı
ABS
4 Cam otomatik
Otomatik ayarlanabilir aynalar
Klima
immobilizer
..vs vs

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok ben değilim ama tanıdıklar var eskişehirde tatar.ordan aşinalık var :) o bahsettiğin araba bence çok pahalı.acele etme.şirin ilçemiz polatlıya selamlar.

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon arkadaşlar yanlış yazmışım :) 2004 Astra H. Elegance. 22,5. (bu arada görev icabı 1,5 yıldır Hatay'dayım, Yinede Aleyküm selam :) )

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Muhammet abi çok iyi özetlemiş.Bir yanlışı düzelteyim.6 değil 8 airbag var elegance'da ayrıca 2003 04 'lerde yağmur sensörüde mevcut..:)

doğru diyosun yağmur sensörü arada kaynamış :) ama 8 Airbag olanları yok aslında.sürücü,yolcu,yan ve perde hava yastıkları var.Bundan da başka hava yastığı yok Astra G lerde.8 hava yastığı var diyenler perde hava yastıkları ön ve arkayı kapladığı için onları 4 sayıyorlar