Hangi Astra ?

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Şuanda kullandığım araç 1993 Astra GL 1.4 Sedan. Temmuz gibi değiştirmeyi planlıyorum. 18-20 bin TL arasında sedan almak istiyorum ama bir sürü donanım seçeneği var. (Club, CD, Centennial, Champion, Classic Comfort, Cool, Cosmo, Dream, Elegance, Elegant, Enjoy, Essentia, Expression, Family,Fantasy, GL, GL Plus, GLS, Hobby, HVG, Life, Light, LS, Magic, Merit, Motion, Optima, Safe, Sport, Sprint, Start, Viva ve World Cup) Hangisinde ne var ne yok bilemedim.
Hadi bi el atın alalım şu arabayı :tesk:

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
astra g lerde bu söyledğiniz modellerden bazıları yok burada belirttiğiniz model isimleri f g ve h kasalardaki modeller h kasalarda essentia enjoy elegance ve cosmo donanımı vardır en donanımsız essentia en full paket araç cosmo dur h kasa düşünürseniz buna göre bir seçim yapabilirsiniz ancak 20 bin civarına h kasalar bulunamaz bulunsada problemli olur. astra g ci arkadaşlar diğer modelleri açıklar sanırsam. Alacağınız araç h.olsun şimdiden

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GL CD NJOY ELEGANCE COMFORT G kasa da
Essentia, enjoy, enjoy+spor, enjoy+elegance, elegance, cosmo H kasada
Geriside F de sanırım. Biz F de GL ve GLS olarak iki donanımdan haberdarız. Standart GL ler boş Ek olarak klima ve airbag alınabiliyormuş GLS lerde de abs opsiyonelmiş. Diğerleride astranın yurt dışında satılan donanımları yada makyajlanmadan önceki donanım seçenekleri olabilir. Ben şimdiye kadar LİFE gördüm diğerlerini bilmiyorum.

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginize teşekkür ederim arkadaşlar. Astra G düşünüyorum. Peki bunlasın hangisinde hangi donanım var ? bilen varmı acaba ? Opel Türkiye'ye mail attım ama cevap gelmedi.

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
verdiğin fiyata gore astra g bakıyosun galiba temiz olmak sartıyla comfort veya elegance bak derim. ama hor kullanılmıs bir comfort tan temiz bir gl herzaman daha iyidir.. astra g (gl) de 2 hava yastıgı 4 cam otomatik manual klima abs falan var. ama eksileride var mesela car 300 teyp yol bilgisayarı yok jant yok sis farı yok.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin fiyata gore astra g bakıyosun galiba temiz olmak sartıyla comfort veya elegance bak derim. ama hor kullanılmıs bir comfort tan temiz bir gl herzaman daha iyidir.. astra g (gl) de 2 hava yastıgı 4 cam otomatik manual klima abs falan var. ama eksileride var mesela car 300 teyp yol bilgisayarı yok jant yok sis farı yok.
yanlışınız var gl modelinde abs çok nadir var...
comfortta 2 airbag abs var
cd donanımında 4 airbag abs ve yol bilgisayarı çelik jant bulunuyor.
elegancede 4 airbag abs ve cd changer çelik jant var...yol bilgisayarı yok...
bu belirttıklerım 2001 modele kadar...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998-2002 arasında GL,comfort,CD,Elegance,Edition modelleri var.Bunların arasında en dananımlısı Edition Standart olarak sunroof,Yol bilgisayarı,4 Airbag,ABS,Klima,elektrikli ısıtmalı dikiz aynaları,alüminyum alaşımlı çelik jant,Sis farları, vs. vs. var.2002-2004 arasında da Start,Club,Comfort,Njoy,Elegance var.Bunların içinde de en donanmlısı Elegance.
Elegance donanımında
sürücü,yolcu,yan ve perde hava yastıkları olmak üzere 6 hava yastığı
Yol bilgisayarı,
Dijital Klima,
Deri direksiyon ve vites topuzu,
CDR500 cd çalarlı teyp(sadece 04 lerinde),
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası,
elektrikli ısıtmalı dikiz aynaları,
alüminyum alaşımlı Çelik jant,
Sis farları, vs vs.
benim tercihim 2004 model Elegance olurdu.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz olmak şartı ile 2002 -2003-2004(Tavsiye) model Astra G Elegance alın