Hangi astra?....

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede katılıyorum .. 165 bin COk be abi

astraction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 astra alırsan kullanım olarak seni üzmez.öyle o kadarda hantal değil... 1.6 motor vectra C ler ile aynı performansa sahip diyebilirim.ama benim param fazla dersen 6*7 bin lira fazla verip elegance alabilirsin... 1.6 larında 100 beygir olduğu düşünülürse ondanda öyle o kadar performans bekleme derim...
ama benim sana tavsiyem..wolswogenden şaşma derim.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer Ben Lpg Taktirmam Benzinde Binecem Diyorsan 1.4 16v Al. Yok Lpg Taktiririm Diyorsan 1.6 Al.

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 16 walf tan şaşma elegans,cd,bunlar güzel donanım olarıkta boş değil seni yolda brıkamaz

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2. el bir opel almak istiyorum.Ama karar veremedim.2000-2003 arası opel astra hatcback modellerinden bir çok versiyon var.1.4 mü 1.6 mı? Tavsiye edebileceğiniz bir model varmı?Yakıt ve performansın birleştiği model tavsiyeniz nedir?.Mesela 1,6 modellerde sıralı sistem takılsa perforrmansta çok belirgin düşüş olurmu?
Modelleri yazıyorum.
Astra 1.4 16 V
Astra 1.4 GL
Astra 1.4 GLİ
Astra 1.6 16V
Astra 1.6 16V Cosmo
Astra 1.6 16V Elegance
Astra 1.6 16V Enjoy
Astra 1.6 16V Essantial
Astra 1.6 CD
Astra 1.6 Comfort
Astra 1.6 Elegance
Astra 1.6 GL
Astra 1.6 GLS
Astra 1.6 GLX
2000 ve sonrası opel astra kullanıcılarındanda tavsiye bekliyorum sizce?...

arkadaşım öncelikle hoşgeldin.
Araç konusunda ise Astranın G modelini düşünmelisin, Opel ailesinde ençok satılan ve kullanılan G kasa HP, ne giydirirsen yakışıyor(hani derler ya güzel hangi elbiseyi giyerse giysin yakışır) Astra G kasa HP te böyle birşey,

Motor ise kesinlikle 1.6 dan aşağıya olmasın, çünkü o kasaya 1.6 gider, 1.4 de ise motor zorlanır,özelikle klima çalışırken, fazla yüklü iken, 1.6ya göre 1.4 ün performansı düşük, yakıtı fazla olur.

Birde bu formda anket bölümünde araştırma yap, göreceksin üyelerin verdikleri cevaplarda Astar G kasa HP nin üstünlüğünü.....Özellikle HP Astranın olmaz olmazı.....Kalsağlıcakla:alkis:

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu soru sorulalı 1 yıl olmus almamaıs mı bu arkadas araba