Hangi Astra Modeli ve Opsiyonlarını Alayım

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi Astra Modeli ve Opsiyonlarını Alayım

Navi takılmadığında ordaki ufak ekranı, sonra daha geniş ekranlı navi ile nasıl deiştriyolar.Hani alan aynı, fakat takılan ekran daha geniş  023hm  Tamamen konsol u mu daraltıyolar yada nasıl ?  032questn

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Navi takılmadığında ordaki ufak ekranı, sonra daha geniş ekranlı navi ile nasıl deiştriyolar.Hani alan aynı, fakat takılan ekran daha geniş  023hm  Tamamen konsol u mu daraltıyolar yada nasıl ?  032questn

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=412.0

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9.0

bu iki başlıkta bu konular ayrıntılı olarak konuşuldu. konsola müdahale edilmiyor sadece ekranın bulunduğu çerçeve değişiyor

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox ya da cyclone taktırmayı düşünen arkadaşlar için küçük ekranın nasıl büyük ekrana dönüştüğünü ve hangi parçanın değiştiğini görmeleri için aracımdan çıkan cd 400'ün orjinal ekran çerçevesini ve çıkan cd sürücüsünün fotoğrafları:

kutunun fotosu:
12032011544.jpg

cd400 çerçevesi:
12032011550.jpg

çıkan cd sürücü:
12032011546.jpg

12032011547.jpg

12032011548.jpg

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlerde keşke dememek için cosmo almanızı tavsiye ederim, navigasyon için arkadaşların dediklerine de katılıyorum sonradan da taktırabilirsiniz onu ama afl+ çok zor ve çok maliyetli olur cosmo olduğu için diğer artı özellikleri söylemeye gerek yok.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım AFL yi sport a opsiyon olarak ekledimzde 3000 tl civarında bi fiyatı vara. Benm aldığım sport 14 140 hp 43700 dediler, afl eklettmde 47 civarında birakam çıkacaktır. 1.4 cosmo aldığımda ise bu rakamın hayli üstünde fi fiyat çıkıyor karşımıza, o yüzden 14 sport +afl daha uygun. Birde şunu bilmiyorum, sport ta bluetooth ile telefona bağlanma özelliği varmı, yoska sadece cosmodamı mevcut?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada Erdem. çok sağol kardeşim  greatt

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bluetooth ıle telefona bağlanma sadece cosmoda mecvut

wazdano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Sanırım AFL yi sport a opsiyon olarak ekledimzde 3000 tl civarında bi fiyatı vara. Benm aldığım sport 14 140 hp 43700 dediler, afl eklettmde 47 civarında birakam çıkacaktır. 1.4 cosmo aldığımda ise bu rakamın hayli üstünde fi fiyat çıkıyor karşımıza, o yüzden 14 sport +afl daha uygun. Birde şunu bilmiyorum, sport ta bluetooth ile telefona bağlanma özelliği varmı, yoska sadece cosmodamı mevcut?
sport ta bluetooth kullanamıyoruz malesef , sana cosmo gider

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sport modelde AFL den önce flexride alırdım.
Neden:
1.Flex ride aracınız hareket ettiğinde aktif,yani aracı sürdüğünüzde flex ride i direk farkediyorsunuz.
2.Flex ride ile aracınız üst segment çoğu modelde bile olmayan ve aracınız daha konforlu yapan bir hale bürünüyor.
3.Yüksek hız merakınız varsa sport modunda aracınız çok daha iyi yol tutar hale geliyor.

AFL yi de yabana atmamak lazım, fakat AFL yalnızca gece ve karanlık ortamlarda etkisini görebileceğiniz bir sistem.Oysa flex ride kontağı açtığınızda direk etkisini görebilirsiniz.Aracınızı çoğunlukla gündüz ve şehir içi kullanıyorsanız AFL nin etkisini hiç hissetmeyebilirsiniz bile.

Biraz ilkel bir görüş olabilir fakat, eskiden AFL mi vardı:)Yani normal far sistemleri de işinizi hayli hayli görebilir.Hatta AFL yerine hareket kabiliyeti olmayan fakat mercekli bir far da taktırabilirsiniz.

NAvigasyon işi benim için ihtiyaçtı, o yüzden aldım.Ben yolları bilmiyorum diyorsanız , aynı zamanda aracımın içi daha havalı görünsün diyorsanız alınmalı.Bugün serviste küçük ekranlı astra gördüm.İyi ki navigasyon almışım dedim.Aracın içini direk bir üst segment araç gibi gösteriyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

taktıracağınız cyclone da zaten bluetooth olcak illa cosmo almak zorunda değilsiniz