hangi aracı tavsiye edersiniz

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arabada alman teknolojisiniden şaşmayacaksın.Hem güvenlik hem komfor açısından bir numara.Sunduğun şeçeneklerin içinde şaşmam bora derim ben.Çok oturaklı araba.sadece kalkışlarda biraz ağır kalıyo.Diğer yönleriyle beğendiğim bir araç.

astradriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane sakın ismini bile ağzına alma alıpta yerden yere vuran 10 arkadaşım var tanııştırabilirim.Ama toyota corolla en az arıza çıkartan ve en az motor sorunu yaratan araba.bence toyota...

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane sakın ismini bile ağzına alma alıpta yerden yere vuran 10 arkadaşım var tanııştırabilirim.Ama toyota corolla en az arıza çıkartan ve en az motor sorunu yaratan araba.bence toyota...
bende 2006 megane dci vardı sıfırdı 34000 e almıştım 1ay bindim sonra 15 gün satılıktı 15. günü sattım:mad: hemde hiç parasız 1 tane 1aylık çek,1tanede 2 aylık çek almıştım

Son düzenleme:

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
Valla arabada alman teknolojisiniden şaşmayacaksın.Hem güvenlik hem komfor açısından bir numara.Sunduğun şeçeneklerin içinde şaşmam bora derim ben.Çok oturaklı araba.sadece kalkışlarda biraz ağır kalıyo.Diğer yönleriyle beğendiğim bir araç.

arkadaşıma katılıyorum..ama bu kadar para vereceksen eğer bende sana vectra c tavsiye ederim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot 307 hdi (dizel oldugu icin), dizel olmasa da olur diyosan hic dusunmeden vw bora pacific...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c al bora pasific in donanımını bilmiyorum ama alacağın bora seni hayal kırıklığına uğratabilir..

0303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu saatten sonra bora alınmaz bence.

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c lerin ön ve arka aks aralıkları farklı olduğundan arkası yerinde durmuyo.boranın otomatik vitesine,corollanında düz vitesine doyum olmaz

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kalite ve sürüş özellikleri açısından bora tercihim olur(yanlız pasific donanımda ne hikmetse arkada hapörlör yok),,,megane gerçekten donanımlı bi araç fakat çevremde kim aldıysa çok problemlem çıkartı......corolla çok sorunsuz gerçektende fena araba değil motoru hem seri hemde ekonomik,,,kısaca önce bora sonraki tercihim corolla olur.............

bu arada selçuk sence bora ve corolla,,,vectra c den daha iyimi yol tutuyo???

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kalite ve sürüş özellikleri açısından bora tercihim olur(yanlız pasific donanımda ne hikmetse arkada hapörlör yok),,,megane gerçekten donanımlı bi araç fakat çevremde kim aldıysa çok problemlem çıkartı......corolla çok sorunsuz gerçektende fena araba değil motoru hem seri hemde ekonomik,,,kısaca önce bora sonraki tercihim corolla olur.............

bu arada selçuk sence bora ve corolla,,,vectra c den daha iyimi yol tutuyo???
orda yazmışım ne yazdıysak arkasındayız.