Hangi Aracı Almalı Kafamız Karışık...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
octavia'yı test etme imaknım oldu ve gerçekten basarılı bir otomobil. bunun yanında şuan benimde kafamda focus var. hasta oluyorum özellikle şu son kasaya. eğer aracımı değiştirmem gündeme gelirse o araç focus olurdu herhalde şu sıralar.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Sedan 1.6 115 hp enjoy modelini ilk çıktığında kasım 2007 de aldık şehiriçinde çok fazla kullanan biriyseniz benzinli binmenin zor olduğunu baştan belirteyim onun dışında araçta bizim aldığımız donanımda park sensörü olmadığı için park ederken şasenin uzun ve geniş olmasından dolayı sorun oldu, 1 sene içinde arka stoplar yağmur yağdığında buğulandı ve araba yıkandığındada aynı problemler oldu servise gittik resim çektiler 6 ay oldu hala haber verecekler aracı 1 ay önce 11 bin km deyken 28500 e sattık çizik dahil yoktu ama ısınamadık bir türlü, bu tercihler arasında focus yada octovia düşünebilirsiniz astra alıyorsanızda hatchback daha bi spor ve satması daha kolay olur bence.

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
octavia agır basıyordu acıkcası fakat 2.el pıyasası aracın cok kotu oyuzden ondan vazgecmek uzereyız zarar etmıs olucaz gıbı gelıyor satarken.suan en agır basan focus titanıum cok kısıde met edıyor.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus güzelde yakıtı fazla gibi biraz.. araç çok devirli çalışıyor resmen ama geri kalan kısmı bence çok başarılı...titanyum x paket süper.. hele o sony ses sistemi yok muu :D:D

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede focus titanium gerçekten görsellik ve donanım açısından çok güzel bir araç ama yeni kasasının çıkmak üzere olduğunu duymuştum

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede focus titanium gerçekten görsellik ve donanım açısından çok güzel bir araç ama yeni kasasının çıkmak üzere olduğunu duymuştum

daha çıkmaz heralde zaten bu kasa yeni makyajlanmadımı..:confused:

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence focus u alın. diğerlerine gore daha onde olan bi arac. nedense astra h sedan a biturlu ısınamadım...

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H sedan cosmo